Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager 3.3, 2001 - Brak drugiego kluczyka, dorobienie i programowanie.

Ssaab 14 Apr 2020 17:32 918 2
    Ssaab
    Level 15  
    Mam do Chryslera Voyagera 3.3 z 2001 tylko jeden kluczyk i jeden pilot. Tak otrzymałem przy zakupie. Jak widać pilot jest już w stanie wskazującym. Samego pilota można zakupić np. na AliExpress, zaprogramować go i po sprawie. Gorzej z kluczykiem, gdyż mam tylko jeden. W związku z tym chciałem się upewnić, czy mam szanse na dorobienie kluczyka łącznie z zaprogramowaniem go we własnym zakresie? Przecież jak od nowości otrzymujemy 2 kluczyki, to zawsze ten jeden może się zgubić. Czy w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest wizyta w ASO i płacenie krocie za zaprogramowanie drugiego dorobionego kluczyka? :?:

Proszę o pomoc.
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    Ssaab wrote:
    czy mam szanse na dorobienie kluczyka łącznie z zaprogramowaniem go we własnym zakresie?

Jakie posiadasz narzędzia ?
    Ssaab
    Level 15  
    CameR wrote:
    Ssaab wrote:
    czy mam szanse na dorobienie kluczyka łącznie z zaprogramowaniem go we własnym zakresie?

Jakie posiadasz narzędzia ?

Tzn?
    Na razie pytam czysto teoretycznie, zakup surowego klucza i jego dorobienie nie stanowi problemu, gorzej z zaprogramowaniem go, by byl kompatybilny z immobilajzerem..