Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cxt70 brak zasiegu na plusie i orange po sim locku papua038

01 Paź 2005 13:44 1029 4
  • Poziom 16  
    witam,

mam siem cxt70 v 36 i chcialem zdjac smoka z niego (byl na ere) papua v 038 nie robilem TP

program go jakos sczytal chcoaiz wywalil komunikat ze potrzebny jest TP poprzeliczalem wszystko z roznymi dziwnymi problemami niby sima nie zdjal ale z ciekawosci sprawdzilem po wlozeniu krty popa odpalil ale nie lapie zasiegu to samo z plusem w erze chodzi normalnie :| i mnie zdziwko ogarnelo najpierw ze sim zdjety a pozniej ze taki nr wyskoczyl ma ktos na to jakis pomysl??

potrzebowal bym tez do tego modelu jakiegos swupa najlepiej v36 lub niewiele wyzszy

jeszcze jedno probowalem wgrac do niego swupa v25 ale wywala mi blad ze telefon go odrzuci
  • Spec od GSM
    Mam podobny przypadek, tyle ze simlock SST ...... czy ktos juz wie o co w tym chodzi?
  • Poziom 26  
    Uwaliliście fony panowie Papua robi coś takiego tyle że trza se zrobić kopię eepromu a wy zawsze na żywca to robicie. W SST to samo zależy jaka wersja ja mam 6.74 i śmiga jak złoto. jest tam opcja REPAIR i można to zrobić bez problemu tylko że trzeba mieć FULL flasha z innego takiego zczytanego ja zawsze robię full flash i pomaga jak nie to wciskam jeszcze eeprom a jak też nie pomaga to bootcore i zawsze staje na nogi. FULL flash+eeprom+bootcore to prawie 40MB więc ciężko na Elce to zamieścić. Panowie Róbcie kopie tego co robicie.
  • Poziom 16  
    a mial bys moze adres jakiejs stronki z ktorej moglbym cos takiego sciagnac??
  • Poziom 26  
    Żeby to postawić potrzene Ci jest tak. Legalny soft SST versja 6.74, klucz sprzętowy na USB żeby to odpalić i dostęp do serwera z plikami.