Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra G 1.6 8V - Nie działaja swiatła do jazdy dziennej

15 Kwi 2020 18:25 258 17
  • Poziom 23  
    Witam usterka tak jak w temacieAuto sprowadzone w zeszłym roku z niemiec.Działają swatła mijania pozycyjne.Po urchomieniu silnika zapalały sie swiatła do jazdy dziennej.Po włączeniu mijania gasły teraz jest ich brak .Gdzie szukać . usterki,Przy tym aucie do tej pory nie było nic robione.
  • Poziom 23  
    To auto przyszło razem z tymi światłami,
  • Poziom 23  
    gdzie szukać przekaznika K1 .Gdzie są umieszczone bezpieczniki,Po leej stronie pod deska czy w przgrodzie silnika,
  • Poziom 23  
    prosba jest tego rodzaju czy dyponuje ktość fotką tego przekażnika lu dokumb wycinka tej instalacji,Nie dysponuje zadną dokumentacja
  • Poziom 26  
    Ale jaka fotka i przekaźnik o czym ty mówisz?Przecież ledy podpinają pod alternator albo z modułem pod aku.Ledy w zderzaku dokładane ?Wyjaśnij normalnie.
  • Poziom 23  
    Opel astra G 1.6 8V - Nie działaja swiatła do jazdy dziennej Opel astra G 1.6 8V - Nie działaja swiatła do jazdy dziennej Te zdjęcia zrobiłem może cos pomoże.W Corspe miałem 12+v Z AKUMULATORA 12+V z zapłonu,

Dodano po 3 [godziny] 54 [minuty]:

Po zdjeciu osłony kerownicy znalazłem coś takiego Opel astra G 1.6 8V - Nie działaja swiatła do jazdy dziennej Opel astra G 1.6 8V - Nie działaja swiatła do jazdy dziennej Opel astra G 1.6 8V - Nie działaja swiatła do jazdy dziennej Czy ten element to przekaznik swiateł do jazdy dziennej
  • Poziom 42  
    Ale czego ty szukasz skoro LEDY masz dokładane - więc zajrzyj że do nich i zobacz ile i gdzie przewody od nich idą. Mogą nawet być przerwane przewody od zasilania.
    Sprawdź że najpierw wszystkie przewody od samych LEDów a potem kombinuj - bo zabierasz się od d* strony a to nie jest wielką filozofią zabrać się od strony samych świateł i iść do miejsc połączeń.

Oczywiście na starcie sprawdź czy w ogóle same diody świecą po podaniu 12V z akumulatora (zakładając że tak są zasilanie a nie przez dodatkową przetwornicę).
  • Poziom 23  
    Ja pytam co jest za element co szkodzi wiedziec co się ma pod maską,
  • Poziom 23  
    Nie mam dostepu do kanału jutro wezmę sic na e leżac na ziemi
  • Poziom 23  
    Po zdjeciu zderzaka i podaniu napięcia na biały przewód masa na czarny lampy .swiecą Brak 12V po zapłonie zauwrzyłem biały przewód przy aparacie zapłonowym czyżby to był ten.Dlaczego nie napie cia n biym a porzewodzie
  • Poziom 23  
    Musze sprawdzic ten przewód bo w Cosie miałem 12V+ po zapłonie,Nie wiem kto to dokładał te ledy i co pocudował
  • Poziom 29  
    Mógłby kolega pisać w jakimś zrozumiałym języku? Czego nie ogarniasz w podłączeniu 3 przewodów, masa, KL15 (+ po zapłonie) i sterowanie z postojowych czy mijania...
  • Poziom 23  
    Ustęrka usunieta brak napiecia po 12+v po zapłonie od rozdzielacza zapłonu a wiazką swiateł dziennych Wlutowany nowy przewód ten stary miał przerwre.