Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda fabia 1.4 16v 75KM - "Check engine" świeci na gazie

15 Kwi 2020 19:40 147 2
  • Poziom 2  
    Witam mam problem w swoim samochodzie skoda fabia 1.4 16v 75KM lpg fabryczny Landi Renzo Włochy na lpg wyskakuje błąd bogata mieszanka na benzynie jest ok po skasowaniu około 30 km jest ok

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Przed skasowaniem odczytaj kod błędu. Podaj ilość przejechanych kilometrów na wtryskach, jakie masz założone.
  • Poziom 15  
    Sprawdź w programie do gazu ciśnienie jakie podaje reduktor. Miałem coś takiego (ze STAG QBOX), że po gwałtownym przyśpieszeniu nagle reduktor KME sam się przekręcił, ciśnienie wzrosło bez mojego wpływu. Oczywiście ciśnienie na tym samym mnożniku wtrysków i samochód nie pracował jak trzeba. Czy u ciebie instalacja poprawnie poskładana np podciśnienie do reduktora pobierane za przepustnicą? Oba filtry gazu zmienione?