Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szkolenia ST Microelectronics

psiemek 16 Kwi 2020 11:41 753 2
  • Szkolenia ST Microelectronics
    Serdecznie zapraszam na serię szkoleń organizowanych przez firmę ST Microelectronic - producenta półprzewodników. Głównie są to mikrokontrolery, MEMSy, elementy do komunikacji bezprzewodowej, przetwarzanie energii a także elementy torów pomiarowych. W załączniku przesyłam agendę z terminami oraz linkami do poszczególnych szkoleń on-line. Zaznaczam że szkolenie jest prowadzone na żywo więc istnieje możliwość zadawania pytań.
    Szkolenia prowadzone są w języku angielskim.

Serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam
    Przemysław Łagód
    Inżynier aplikacyjny
    ST Microelectronics

Fajne! Ranking DIY
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    O autorze
    psiemek
    Poziom 21  
    Projektowanie, produkcja małych serii urządzeń, programowanie embedded oraz aplikacje PC. Systemy GPS, GSM, GPRS, Automotive oraz wiele innych. Zapraszam www.st.com
    Specjalizuje się w: projektowanie, hardware, systemy gsm i gps, monitoring
    psiemek napisał 555 postów o ocenie 29, pomógł 23 razy. Mieszka w mieście Lublin. Jest z nami od 2003 roku.
    Marek_Skalski
    Admin Sekcji Początkujący
    Czy można gdzieś znaleźć materiały użyte podczas prezentacji?
    Uczestniczyłem w kilku sesjach i nie wszystkie informacje zdążyłem zanotować. Na przykład z poniedziałkowej sesji "STM32 Update: G0 / G4 / L5 / H7/ WB/ WL" brakuje mi informacji na temat rozszerzeń układów z rodziny G0. Ewentualnie, kiedy będzie dostępna dokumentacja do tych układów?
    W przypadku piątkowej sesji "Bluetooth, Sub Ghz", interesujące będzie pokazanie komunikacji na odległość ~90 km w temacie: LoRa na 2.4GHz - test zasięgu, mimo użycia pasma 868 MHz.