Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Renault Laguna II 2005 r 2.0 135 km brak elektrycznego recznego

16 Apr 2020 16:43 168 6
  • Level 4  
    Witam pacjent laguna 2 2005 r po awaryjnym zwolnieniu recznego po zablokowaniu reczny działał jeszcze kilka dni później zgasla lampka która informuje o hamulcu i święci się tylko komunikat sprawdź reczny clip nie chce w ogóle się łączyć z modułem hamulca resztę widzi normalnie jakąś podpowiedź
  • Helpful post
    Level 40  
    Na początek sprawdź napięcie na pokładzie, takie rzeczy dzieją się przy słabym akumulatorze ( miałem to w espace 2006)
    Pozdr. J.
  • Level 4  
    Prąd jest ok nowy akumulator ładowanie na pełnym obciążeniu wszystkim czym się da 13.94 znalazłem na necie że może przekaznik w module padł zakupiłem nowy jak wlutuje dam znać
  • Level 30  
    Kostkę sprawdzałeś czy nie jest zaśniedziała ? Miałem już taki przypadek że przez zaśniedziałą kostkę ręczny nie działał
  • Level 4  
    Sprawdzałem jest ok
  • Level 4  
    Usterka znaleziona w połowie auta kabel zasilający moduł hamulca przerwany zielony po posługiwaniu i zablokowaniu reczny wrócił do życia pozdrawiam
  • Level 4  
    Usterka znaleziona w połowie auta kabel zasilający moduł hamulca przerwany zielony po posługiwaniu i zablokowaniu reczny wrócił do życia pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

Przerwa w zasilaniu modułu w połowie auta przerwany czerwony kabel zasilający moduł po zlutowaniu i zablokowaniu reczny wrócił do życia pozdrawiam