Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ekspres Bosch TCA 6801 Benvenuto B70 - co to za zawór?

moniremik 16 Apr 2020 21:11 756 1
Bosch Black Friday
    moniremik
    Level 2  
    Witam.
    Posiadam ekspres ciśnieniowy do kawy marki Bosch, od 7 lat nie miałem z nim do tej pory problemów, lecz ostatnie 3 tygodnie zaczęło się coś psuć przepuszczając wodę po zrobieniu kawy spieniaczem do mleka, dlatego więc postanowiłem go rozebrać i przeczyścić. Po rozebraniu na niektórych złączkach był kamień, więc zdemontowałem wszystkie na raz celem przeczyszczenia, lecz po powtórnym składaniu ku mojemu zaskoczeni pozostał mi jeden zaworek który nie wiem do czego dopasować, znalazłem go na north.pl jako cześć zapasowa ( karta/zawor-do-ekspresu-do-kawy-bosch-tca6801-01,MLA-58-CMM4-TMQ ). Dodam, że to nie jest zaworek do spieniacza tam jest czarny, a ten mi pozostał przezroczysty. Żałuję że nie zrobiłem zdjęć przed, bo jeszcze 1 dysza nie ma połączenia. Posyłam obrazki proszę o jakąś podpowiedź, może schemat też by pomógł.
    Dziękuje i pozdrawiam.
    Ekspres Bosch TCA 6801 Benvenuto B70 - co to za zawór? Ekspres Bosch TCA 6801 Benvenuto B70 - co to za zawór? Ekspres Bosch TCA 6801 Benvenuto B70 - co to za zawór? Ekspres Bosch TCA 6801 Benvenuto B70 - co to za zawór? Ekspres Bosch TCA 6801 Benvenuto B70 - co to za zawór? Ekspres Bosch TCA 6801 Benvenuto B70 - co to za zawór?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Bosch Black Friday
    moniremik
    Level 2  
    Udało mi się samemu ustalić miejsce mocowania. Dodatkowo dostałem schemat z sklepu z częściami może się komuś przyda.
    Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc.
    Ekspres Bosch TCA 6801 Benvenuto B70 - co to za zawór?