Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maszynka BaByliss E956E PRO45 - Maszynka ciągnie włosy

xsobolx 17 Apr 2020 08:23 552 2
 • #1
  xsobolx
  Level 1  
  Dzień dobry.
  Kupiłem ostatnio maszynkę do włosów z myślą, że skoro wydaje 300 zł to będzie mi służyła długie lata. Gdy dostałem praktycznie od razu podłączyłem ją do sieci i dałem się ostrzyc żonie. Ku mojemu zaskoczeniu maszynka strasznie ciągnęła włosy, potrafiła ogolić włosy na ręce ale na głowie kompletnie sobie nie radziła, z bólem skończyliśmy.
  Maszynka jest powystawowa, jedynie testowana, więc nie powinno być problemów z ostrzem. Czy ktoś ma pomysł, co z nią może być nie tak? Może powinienem ją naładować na maxa i dopiero wtedy korzystać? Chociaż nie wiem, czy ma to znaczenie przy korzystaniu z maszynki podłączonej. Może zostawić naoliwioną? Coś dokręcić?
 • Helpful post
  #2
  Zbych034
  Level 38  
  Może za szybko ją przesuwasz i włosów jest w ostrzu za dużo.
 • Helpful post
  #3
  clubber84
  Level 30  
  Jeśli masz długie włosy jak u Nalepy w latach '80 (albo nawet połowę krótsze), to wiadomo, że maszynka będzie ciągnąć przy niewprawnej ręce.
  Naładuj do pełna akumulator w maszynce, a potem niech żona powoli centymetr po centymetrze leci maszynką najpierw grzebieniem 12, a potem jaki ci się zażyczy. I ostrze nie będzie ciągnąć (może żona, jak uzna, że przystojny się zrobiłeś po zmianie uczesania 😁 ).