Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung tv telefon adroid auto - Sterowanie telefonem sciaganie hasel

17 Kwi 2020 12:07 216 3
  • Poziom 2  
    Witam Od dlugieg o czasu mam problem z telefonami .Mam notorycznie zmieniane hasla na konto gogle i fb.Czy jest możliwe aby po nawigacji lub poprzez tv ściągać dane z telefonu i hasla lub poprzez aplikacje Skype zatwierdzać dwuskladnikowe logowanie? Każdy nowy telefon po zakupie działa poprawnie Samsung zawsze pyta początkowe dane imię nazwisko wystarczy że przyniosę do domu i każda logowanie nieudane bądź za każdym razem jestem androidem w Lodzi pomimo ze operator twierdzi ze Łódź nie nadaje do Bydgoszczy.Po twardym resorcie telefon nawet nie pyta o takie podstawowe info jak imię. Możliwe że jestem podpięta jako urządzenie do męża Microsoftu? Można sterować telefonem zdalnie podpinajac się pod wifi? Raz poza domem informatyk zmienil mi ustawienia rutera wylaczyl wps i tv. Na następny dzień miałam przeciętny kabel.Komp Lenovo został wyczyszcOny i zresetowany. Zmienione hasło na boso..Mąż w tym czasie nie miał Internetu a później komputer jego zarządzał hasla .Jak to możliwe?W domu cały czas widzę ukryta sieć Ale jak podlaczam się pod router zanika.Moze mój kom łączy się dodatkowo z inną siecią którą ściąga dane?Proszę o pomoc moje konto firmowe ledwo odzyskalam walczę z drugim numerem na które się nie mogę zalogować a mam tam zdjęcia kontakty itp. Może to jakieś wifi radiowa lub nawigacja? Mąż twierdzi że telefon to tylko urządzenie Ale ja wiem że w jakiś sposób ppdpina się pod nie .znana jest mu moja korespondencja rozmowy nawet dzwonek jak zmieniłam miał ideNtycz.y .Nie używałam wodsapa na jednym z telefonów miałam nawet wyjęta karta a pomimo to byłam widziana .O co tu chodzi nie radze sobie z tym kompletnie
    Moderowany przez jever 23:

3.1.14. Nie wysyłaj wiadomości nie związanych z tematem lub w złym dziale forum.
    3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.

• Poziom 39  
    Delikatna sprawa. Nie masz jakiegoś programu szpiegowskiego zainstalowanego przez "kogoś zazdrosnego" na komórce lub dodanego do konta aby każde nowe urządzenie było inwigilowane?
  • Poziom 2  
    Na poczatku myslalam ze chodzi o konto samsung poniewaz na starym telefonie nie moglam zalogowac sie na swoje konto .Niby przyjmowal haslo ale nie puszczal mnie dalej nawet po wgraniu nowego softa przez samsung.Teraz na nowszym telefonie mogę się zalogować nawet wgrać aplikacje ktore jednak zapamiętał bo ściąga aplikacje z wczesniejszego telefonu Ale po chwili rzada nowego hasla bo jest niewłaściwe i tak w kolko.Wiem że potrzebny jest mu komputer do wprowadzania zmian dlatego założyłam że chodzi o microsoft moj scape ma nick meza moge zmienic zdjecie skapa dane ale nick pozostaje ten sam .Mam błędy na kartach sim wymienialam je już wielokrotnie ponieważ nie dostaje połowy powiadomien .Orange nie wie co to za bledy i skad Ale karty wymieniaja.Wyglada to tak jakby miał duplikat mojej karty albo pracował na mojej karcie pamięci.Na starym telefonie wgrywając whodsapa że sklepu Play miałam info oglądaj następny odcinek.Na niektóre strony z kompa nie mogłam wejsc.Strona Samsung np nie istnieje i tak dalej. Jakby założył konto firma i mial piecze nad kazda aplikacja.Zna nie tylko SMS Ale również rozmowy itp.Jestem zmęczona psychicznie ograniczylam użycie telefonu do minimum jak jest dla mnie coś ważne pisze listy tak to wygląda.Samochod musi stać pod domem przy oknie.Najpierw ustawia cos w kompie pozniej idzie do auta.Karte muszę włożyć do tego telefonu A nie innego..Z każdego urządzenia zczytuje nalepki tzn.dane techniczne nr.modelu.itp chodzi i gestykuluje wyglada to tak jakby używał telefonu zdalnie.Wiem że to głupie Ale tak to wygląda.
  • Poziom 39  
    Nie rozumiem tego...."Samochod musi stać pod domem przy oknie.Najpierw ustawia cos w kompie pozniej idzie do auta.Karte muszę włożyć do tego telefonu A nie innego..Z każdego urządzenia zczytuje nalepki tzn.dane techniczne nr.modelu.itp chodzi i gestykuluje wyglada to tak jakby używał telefonu zdalnie."