Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie

17 Kwi 2020 13:47 126 3
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z wodą w aucie cały czas nabiera mi się woda od dzwi zdjalem obudowe tapicerki i zarobiłem wszystko na silikon i woda tamtędy nie leci. Pod akumulatorem przeczyscilem otwór i jest ok. Ale woda dalej się zbiera jak pod podwoziem szlaufem lałem wodę to dostawała się tymi uszczelkami na zdjęciu A niby nie powinno się dostawać czy trzeba je wymienić na nowe czy silikonem można uszczelnić. No i zauważyłem ze leci również od strony pasażera Ale nie mam pojęcia dlaczego.

VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie image10

Dodano po 28 [minuty]:

A poniżej zdjęcia od strony kierowcy i pasażera z przodu jak zasowa woda
    VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie image3
  • Poziom 26  
    Jak miałem Paska B5 fl, to też przerabiałem ten temat wody w aucie. Też od strony pasażera z przodu uszczelniałem drzwi silikonem u swojego mechanika. A woda dalej się wlewała. Na tym plastikowym progu nad uszczelką po obfitym opadzie w nocy jak otworzyłem drzwi rano, to zobaczyłem małą stróżkę wody i to był dowód na to, że z drzwi mi się wlewało. Odpływy w drzwiach oczywiście drożne. Moja walka zakończyła się tym, że jak mocno padało (lecz nie za każdym razem ta woda właziła do środka) to trzeba było szmatką wybrać wodę z wycieraczki gumowej. Miałem takie chodniki gumowe z wysokim rantem i łatwiej mi było wybrać tą wodę. Lecz jak woda poszła w gąbkę to na myjnię odkurzacz w dywan i wąż od karchera aż furczał :-) W końcu sprzedałem auto i niech się martwią inni, a teraz TOYKA i zero wody. Zdrówka życzę
  • Poziom 10  
    Witam.
    Więc z tą wodą opanowalem sytuację i naprawiłem problem lała się woda od strony pasażera od filtra A od strony kierowcy od serwa chyba tak to się nazywa ale teraz mam nowy problem jak wymontowalem siedzenia włączyłem auto aby sprawdzić czy z klimy mi nie leci i kontrolka od poduszek się świeciła bo to wiadomo wszystko było odpiete od fotela bo musiałem wszystko sprawdzić i po zamontowaniu wszystkiego i podpięcia kostek do foteli dalej ten błąd pomarańczowy się wyswietla podgrzewanie foteli działa wszystkie kostki dobrze podpięte, akumulator wyciągnąłem ale dalej ten błąd jest.

VW Passat B5 silnik 2.3 170km - Woda w aucie
  • Poziom 17  
    skasujesz tylko komputerem