Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie słuchawki do 1000zł bezprzewodowe, nauszne, do muzyki i grania polecacie?

Manoff 19 Apr 2020 13:05 135 1
    Manoff
    Level 15  
    Witam,

Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem SteelSeries Siberia V2. Niestety po na oko 7 latach mikrofon coraz bardziej przerywa, gąbki się odkleiły i odpadł z nich ten czarny materiał. Ogólnie dojechałem je przez te kilka lat i czas na wymianę :)

Chcę kupić coś nowego - budżet do 1000 zł

Chciałbym żeby słuchawki były bezprzewodowe, nauszne. Do grania i muzyki. I przede wszystkim sprzęt który wytrzyma dosyć długo :)

Jeśli wymagania są za duże w tym budżecie to max 1500 mogę wydać. Chcę po prostu porządny sprzęt.

Dzięki z góry za propozycje !
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    adam313890
    Level 12  
    Manoff wrote:
    Do grania i muzyki

Cześć.
    Zależy czy jesteś audiofilem czy nie. Słuchawki do grania kojarzą się z wyeksponowanym basem i schowaną średnicą. Słuchawki do muzyki to słuchawki które muszą spełniać pewne założenia. Jeżeli chcesz klarowność szukasz klarownych jeżeli chcesz matowe to szukasz matowych. Jeżeli używasz equalizera to tak na prawdę nie ma sensu inwestycja w słuchawki powyżej 200zł i tak różnicy nie usłyszysz, wtedy szukasz jak najbardziej wygodnych.

Określ więcej prócz tego że bezprzewodowe i nauszne.