Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IDEAL PRAKTIK 200A IGBT - Migomat + MMA do domu

PiatyElement 19 Apr 2020 14:44 2304 1
 • #1
  PiatyElement
  Level 21  
  Witam.

  Chciałem kupić spawarkę inwertorową firmy IDEAL 200A ( taką się bawiłem ) i uważam, że cena jest przystępna, parametry też nie zgorsza a i z chińczyków chyba jedna z najbardziej popularnych i jak na chińczyka chwalona. Potrzebuję spawarki do użytku domowego i swojego warsztatowego hobbystycznego.

  Podczas poszukiwań natknąłem się na IDEAL PRAKTIK MIG 200A IGBT - Migomat + MMA. Opcja migomatu też by się przydała od czasu do czasu. Czy ma ktoś z szanownych kolegów do czynienia z tym modelem lub jakimś jego odpowiednikiem?
  Nie martwię się tu o MMA bo pewnie będzie spawać jak i spawarki 200A-210A tej firmy, ale o funkcję migomatu. Hobbistycznie w domu coś tym da rade zrobić? Ponad to można nią się pobawić w lutospawanie.

  Domyślam się, że nie jest to w pełni wartościowy migomat ( a może jak do domu - jest ) i zasilany tylko jedną fazą, dlatego czekam na wasze sugestie lub opinię użytkownika takiego sprzętu.
  Cena myślę warta zaryzykowania, bo tylko 250 zł droższa od samej spawarki inwertorowej MMA tej firmy o tych samych parametrach.

  Pozdrawiam.
 • #2
  Recenzent99
  Level 6  
  Witam i jak kupiłeś tego Migomata ? Sam szukam jakiejś MMA i też nie wiem czy dopłacić do MIGOMATA