Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Problem z szumem mikrofonu w głośnikach?!?

20 Apr 2020 00:54 135 3
  • Level 3  
    Witam, mam problem gdyż mój mikrofon przekazuje różnie na głośniki lub słuchawki bardzo cicho jednak jest to uporczywe, ktoś ma jakieś pomysły jak to usunąć? Mikrofon nie był najtańszy bo kosztował około 150 zł w zestawie z ramieniem już nie wspominając że sam mikrofon w ciszy na odsłuchu szumi jak sam skurczybyk :/

• Level 43  
    Co to za mikrofon i jak podłączony?
  • Level 3  
    Kupiłem jakieś tracer studio pro i jest podłączony bezpośrednio do panelu tylniego na jacka

P.s. Coś czuję że to najgorszy wybór jaki mogłem podjąć

Dodano po 18 [minuty]:

Aczkolwiek oglądałem parę filmów nagrywanym tym mikrofonem i dźwięk był okej a szumi tylko u mnie, wydaje mi się że to problem płyty głównej lub bardziej celowałbym w zintegrowaną kartę dźwiękową
  • Level 3  
    Kupiłem jakieś tracer studio pro i jest podłączony bezpośrednio do panelu tylniego na jacka

P.s. Coś czuję że to najgorszy wybór jaki mogłem podjąć

Dodano po 18 [minuty]:

Aczkolwiek oglądałem parę filmów nagrywanym tym mikrofonem i dźwięk był okej a szumi tylko u mnie, wydaje mi się że to problem płyty głównej lub bardziej celowałbym w zintegrowaną kartę dźwiękową

Dodano po 32 [minuty]:

Okazało się że miałem mega namieszane w sterownikach bo miałem pozostałości po zewnętrznej karcie dźwiękowej, więc odinstalowałem wszystkie sterwoniki do dźwięku od creative wszystkie realteki i zainstalowałem aktualne do mojej płyty głównej i pomogło