Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podnośnik żaba i materiały wykonania

ddugi 20 Apr 2020 18:03 471 6
  • #1
    ddugi
    Level 10  
    Witam;

    Chciałem ostatnio kupić podnośnik do domu i natknąłem się na taką ofertę:
    Podnośnik

    Sprzedawca zapiera się, że jest on wykonany głównie ze stali nierdzewnej oraz aluminium. A koła są łożyskowane.

    Mam podstawy by wątpić w te materiały z których jest wykonany(wg. sprzedawcy) czy to moje fanaberie :) ?

    pozdrawiam
  • #2
    RobertLodz09
    Level 30  
    Taki podnośnik możesz kupić za mniejsze pieniądze niż podesłana tutaj oferta .... tj. trochę więcej niż 1/4 tej ceny
    Mam też taki na swoje własne potrzeby "po pracy" ale nie wiem czy jest aż tak wykonany jak zapewnia Cię ten sprzedawca ... jego plus że jest niski i podchodzi pod każde niskie auto
  • #3
    ddugi
    Level 10  
    Nie no... - kupiłem już inny za jakieś niecałe 120zł. Ta cena jest jakaś kosmiczna. Mi chodziło o to czy ktoś bardziej ogarnięty byłby w stanie uwierzyć, że jest to ze stali nierdzewnej i aluminium.
  • #4
    RobertLodz09
    Level 30  
    Zapewne ten co wyda na ten podnośnik 430zł to będzie w stanie w to uwierzyć ... w końcu cena czyni cuda ;)
    Ja za swój też dałem coś koło 120zł ale nie jest ze stali nierdzewnej i amelinium ...
  • #5
    skalsky5000
    Level 21  
    Mam ten sam podnośnik tylko naklejki inne koło nierdzewki możę i stał ;)
    W kołach nie ma żadnych łożysk oprócz tych skrętnych z tyłu choć jest lepiej wykonany niż najtańsze chińczyki i 4 rok działa bez zarzutu
  • #6
    ddugi
    Level 10  
    Dzięki, bo już mi się trochę głupio zrobiło jak poddawałem ciągle w wątpliwość ciągłe zapewnienia sprzedawcy, że tak jest jak napisał.
  • #7
    DEDMAN
    Level 17  
    mam żabę 2T za 100 jako prywatną chyba jula na promocji
    Na początek trzeba skasować luzy na większości śrub czytaj wiadro podkładek dosłownie gdzie się dało/ koła sworznie podnośnika nawet przy pompce był luz / o dziwo większość posiadało zawleczki i skasowałem luzy. Jedyna modyfikacją która zrobiłem było wyrzucenie tej blaszki spinającej od góry między uchwytem a dźwignią i wstawienie konkretnej tak dla świętego spokoju. Niczym się nie różni od tego za 400 a raz podniosłem Vw T5 transporter który swoje ważył. Nie cieknie wszystko gra. Dla zastosowań amatorskich/ zmiana kół drobne prace/ cacy, jak często i gęsto to nie.