Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung galaxy tab 3 SM-T310 - Tablet wyłącza się przy 40% baterii

ziomexxsan12 22 Apr 2020 15:13 798 4
    ziomexxsan12
    Level 3  
    Witam, znalazłem w domu starego tableta Samsung galaxy tab 3 SM-T310. Minowicie naładowałem go odpaliłem i wszystko śmiga, lecz bateria wyładowywała się szybko + nierównomiernie, wyłaczał sie przy różnych % baterii i pokazywalo ze jest 0%. Wymieniłem baterie i działa od 100% do 40% poniezej 40% się wyłacza i trzeba naładować. Czytałem, że możliwe jest, że bateira jest źle skalibrowana. Albo trzeba wgrać nowy system. Pomoże mi ktoś jak najpierw w tym modelu skalibrować baterie? Jeśli to nie pomoże jak wgrać nowy system, rom?
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Firmware wgrywasz odinem, a pliki powinny być u nas na forum. Obstawiam jednak słaba baterie. Kupiłeś oryginał czy jakiś zamiennik?
    ziomexxsan12
    Level 3  
    Widzialem cos na youtube jak wgrywana tym odinem ale nie ma polskich filmikow a z anngielskich nieraz ciezko cos zrozumiec, dziwnie tlumacza. Yy powiem tak, z allegro bodajże 40zł, było napisane oryginał nowa... Na jakosci mi nie zalezy, chce po prostu zeby byla dobrze skalibrowana i od 100 d9 0 a nie do 40:/ % oczywiscie
    nutergsm
    Moderator of GSM
    https://www.tabletowo.pl/poradnik-jak-zaktualizowac-tablet-samsunga-przez-odin/
    Co do baterii to nie musi to być oryginał. Na allegro często sprzedają podróbki.
    ziomexxsan12
    Level 3  
    No w sumie tak, dzieki za wysłanie poradnika. Biorę się do roboty jak skończę dam znać jak wyszedl rezultat:P