Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes E320 (W211) - Błąd abs, esp, radio i oświetlenie wnętrza z przodu

23 Kwi 2020 03:12 171 3
  • Poziom 7  
    Witam.
    Mam problem z Mercedesem w211 E320 z 2005r. Otóż pierwszym problem był brak oświetlenia podsufitki ale tylko z przodu. Szyberdach tez nie reaguje na przyciski i nie ma ściemniania radia podczas wieczornej jazdy a teraz już nawet nie działa wcale jak i schowek pod radiem gdzie znajduje się zmieniarka.
    Dwa tygodnie później automatyczna skrzynia biegów tak jakby się zacięła bo nie zmieniała biegów na wyższe i pojawiły się błędy abs, esp, check engine, kontrolka od hamulca ręcznego i licznik wskazywał 0km podczas jazdy.
    I to raz tak się dzieje a raz wszystko wraca do normy.
    -Wszystkie bezpieczniki są całe.
    -Akumulator jest nowy.
    - Błędy które pokazał komputer to P0600 i P0720
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    Tylko Star Diagnosis Ci pomoże, bo tam przeprowadzisz pełną diagnostykę. W zasadzie każdy z tych problemów to zupełnie inny system, zupełnie inny sterownik do odczytu.
  • Poziom 7  
    Po podpięcia do komputera Wykryło mi dwa błędy D117 Agw audio gateway ( Most network management diagnosis gateway radio tuner)
    Oraz 9023 Ucp upper control panel.
    Najbardziej zależy mi aby radio działo tylko nie mam pojęcia co trzeba wymienić aby tak się stało.
  • Poziom 29  
    Mówiłem Ci, ze niczym poza SD tego nie ruszysz. Te dwa błędy wskazują w zasadzie tylko to, że istnieją jakieś błędy w sieci światłowodowej radia i górnym panelu oświetleniowym.