Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Corolla E12 - Szumy w radiu.

23 Kwi 2020 19:01 132 6
  • Poziom 2  
    Cześć! Nie używałem mojej zapalniczki samochodowej, aż do momentu zakupu transmitera FM. Okazuje się, że w większości wypadków po podłączeniu transmitera dźwięk z radia jest bardzo złej jakości i słychać głośne szumy. Trzymanie palca na podłączonym transmiterze naprawia wszystkie problemy. Podłączenie telefonu do ładowania do transmitera raz naprawia problem szumów a raz go pogarsza. Dodatkowo w przeciągu ostatnich kilku miesięcy musiałem już dwa razy wymieniać spalony bezpiecznik od zapalniczki i radia. Czy problemem może być zapalniczka? Jakieś złe połączenie? Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem?
  • Poziom 13  
    Kupiłeś jakiegoś chińczyka za 10 zł i oczekujesz cudów.
  • Poziom 2  
    Testowane na Xiaomi roidmi s3. W prywatnym samochodzie jest ruletka, raz działa dobrze, raz źle. W samochodzie służbowym za każdym razem działa dobrze. Śmiem wątpić, że to wina transmitera.
  • Poziom 13  
    Trochę to więcej kosztowało niż 10 zł.

Sprawdzałeś napięcie z gniazdka zapalniczki?
    Nie wiem jaki w twoim aucie jest bezpiecznik ale pewnie z 30A i jak się przepala to coś z instalacją jest nie halo.
    Nie pisałeś czy ciągle i z jakich urządzeń korzystasz (podpiętych do gniazda zapalniczki).
  • Poziom 2  
    Nie sprawdzałem napięcia. Jutro to zrobię. Jakie powinno być poprawne napięcie?
    Bezpiecznik jest 15A.
    Wcześniej korzystałem tylko z jakiejś ładowarki za 5zł. Od momentu zakupu transmitera tylko on jest podłączony cały czas w zapalniczce.
  • Poziom 10  
    Witam. wina gniazda zapalniczki miałem podobnie w Audi.
  • Poziom 13  
    @Auto Bil i co tam jest winne? Słaby kontakt wtyczki?