Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Napięcia sondy Lambda

02 Oct 2005 11:13 1443 3
  • Level 11  
    Witam mam problem, a polega on na ty ze w Oplu Astrze z gazem dzieją sie dziwne zeczy co do napiecia sondy. Mam komuter od gazu STAG-100 i wszystko bylo by dobrze gdyby nie to ze w momecie podlaczenia komputera obserwuje sie dziwne napiecia sondy a mianowicie gdy auto pracuje na benzynie to napiecie z sondy ktora ma 0-5v wynosi 0-0.34v a podczas pracy na gazie 1.2-3v lecz dzieje sie tak tylko w komputerze gazu bo gdy podlaczylem u elektryka auto pod kompa to wszystko bylo ok sonda pracowala w swoim zakresie 0-5v i dodam ze jest ona nowa. Takze sam nie wiem co to moze byc; zle polaczenia komputera gazu z sonda??, a moze to wina komputera od gazu bo tak jak mowilem tylko na nim takie glupoty sie dziejej a w samochodowym kompie wszyztko pracuje jak trzeba. Prosze o pomoc.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 19  
    nie pamietam jak jest w sofcie staga, czy jest tam opcja setup lambda i wybor sond?
    jezeli tak to moze cos tam jest namieszane

nie wykluczam tez zlego podlaczenia, uwalonego kompa....
  • Level 12  
    W stagu jest możliwość wyboru rodzaju sondy, jest to jeden z podstawowych kroków w zaprogramowaniu poprawnego działania sterownika może jest tam zapodana niewłaściwa skala napięć sondy. Sprawdź
  • Level 11  
    koniec tematu