Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Budowa Hulajnogi Projekt i budowa

neoplus 09 Jun 2020 20:21 4005 38
    neoplus
    Level 11  
    Zbigniew 400 wrote:
    Mam podobna fabryczną.
    Mogę zmierzyć kąt wyprzedzenia.

Bardzo proszę o informację

Dodano po 11 [minuty]:

slawko_k wrote:
    Fajnie Ci to wychodzi. Gdzie takie citi coco można na części kupić? szukałem ale nigdy nigdzie nie widziałam

Ja kupiłem na olx za śmieszne pieniądze od gościa z wesołego miasteczka w Wejherowie. Musisz poszukać.
    neoplus
    Level 11  
    Witam po przerwie. Projekt prawie zakończony. Pozostaje linka hamulca i kosmetyka. Niestety podczas podłączania świateł i przeciągania kabli przez wnętrze rur zrobiłem zwarcie i jest problem. Po odłączeniu wszystkich odbiorników poza zasilaniem jest ok, ale jak tylko podłącze taką drugą puszkę poza sterownikiem to pali bezpiecznik ( foto puszki na foto) Będę wdzięczny jak podpowiecie co to jest. Czy to przetwornica napięcia i co ewentualnie w niej sprawdzić. Będę wdzięczny za odpowiedzi.

- Budowa Hulajnogi Projekt i budowa - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa

A to ta nieszczęsna puszka Pandory
    - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa - Budowa Hulajnogi Projekt i budowa
    neoplus
    Level 11  
    No właśnie to chyba działa, Problemem jest jednak sterownik. Hulajnoga ma światła ale nie jeździ. Rozebrałem sterownik i tak na początek chyba spalony mofset. nie wyświetla żadnych wartości i ma zwarcie w obie strony. z 12 mofsetów od lewej wszystkie pokazują wartość. Dwa pierwsze 560 i 580, trzeci na zwarciu, reszta 1560. Czy te pierwsze dwa mają mieć taką wartość i co jeszcze mogę na tej płycie sprawdzić.

- Budowa Hulajnogi Projekt i budowa
    slawko_k
    Level 34  
    Jeśli wszystkie mosfety są takie same to powinny mieć takie same wartości.
    Co do liczb które podałeś się nie odniosę bo nie wiem co to za liczby i z jakich pomiarów wynikają
    neoplus
    Level 11  
    Sterownik oddany do naprawy. Problem polega na tym ze na Polskim rynku nie ma takich mofsetow. Pozostanie chyba ściągnąć z Chin mofsety lub przy dalszym uszkodzeniu całego sterownika
    slawko_k
    Level 34  
    A co to za mosfety?? Z pewnością można kupić coś co je z powodzeniem zastąpi.
    haker201200
    Level 9  
    Super projekt. Masz jeszcze jakieś zdjęcia jak mają się prace

Dodano po 1 [minuty]:

Jakie koła zostały wykorzystane do projektu