Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

oczyszczacz powietrza z funkcją nawilzania

26 Kwi 2020 21:40 486 11
  • Poziom 1  
    Witam czy ktoś może polecić mi jakiś dobry oczyszczacz, najlepiej z funkcją nawilżania. Tak do 2 tys. zł kwotowo by było okej.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Dzień dobry polecam oczyszczacze serii np. HD lub HG marki Sharp, z technologią plasmacluster, moim zdaniem najlepsze na rynku :) Mam już półtora roku model HG50 i jestem bardzo zadowolona. Seria HG posiada tryb inteligentny, reaguje na więcej zmiennych ogólnie oczyszczacz jest bardzo łatwy w użyciu i ładnie się prezentuje w pomieszczeniu :)
  • Poziom 17  
    Oczyszczacz powietrza ma być cichy - może z tych j/n , będzie dobry wybór?

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EU + nawilżacz cena 1999zł

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G50EU cena od 2200 - do 2499zł

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-K cen 2099ZŁ

Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    barbara66 napisał:
    Witam czy ktoś może polecić mi jakiś dobry oczyszczacz, najlepiej z funkcją nawilżania. Tak do 2 tys. zł kwotowo by było okej.

Jestem posiadaczką serii HG50 od Sharpa z funkcją nawilżania i mogę śmiało polecić, tryb inteligentny robi świetną robotę, urządzenie świetnie adpotuje się do otoczenia :)
    Są 4 filtry :wstępny, Hepa, węglowy z powłoką krzemionkową - inaczej zapachowy i wodny. Żywotność filtrów bardzo długa. Urządzenie nawilża poprzez naturalne odparowywanie wody czyli jest to tak zwane nawilżanie ewaporacyjne, co ciekawe w lecie do zbiornika można wrzucić kostki lodu, żeby powstał klimatyzer ewaporacyjny, nawet do kilku stopni temperatura idzie w dół. Dużo zastosowań ma, szczegolnie zależało mi na ewaporacji, jest to najbardziej bezpieczna forma nawilżania :))
  • Poziom 17  
    sana78 napisał:
    barbara66 napisał:

Jestem posiadaczką serii HG50 od Sharpa z funkcją nawilżania i mogę śmiało polecić, tryb inteligentny robi świetną robotę, urządzenie świetnie adpotuje się do otoczenia :)

Podczas nawilżania nie dochodzą stuki z filtra nawilżacza?(w Nocy jest to irytujące)
    oraz najważniejsze = sporo użytkowników zgłasza brzydki zapach z filtra nawilżacza?
  • Poziom 27  
    Jeśli chodzi o wydajność i kulturę pracy nawilżania, to Sharp nie ma sobie równych. Oczywiście sprzęt należy właściwie dobrać do kubatury pomieszczenia.
    Jeśli chodzi o oczyszczanie, to chyba nie posiada czujnika PM 2,5 jako takiego. Jednak odpowiednia wilgotność to podstawa zdrowego powietrza. I wisienka na torcie, czyli turbo jonizacja. Posiadam KC-d50 i d60, to są znakomite urządzenia.
  • Poziom 17  
    Może lepiej kupić taki sprzęt który ma filtry wkładane od przodu?
    a powietrze zasysa też od przodu ?
    np: Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-K (cena ok.2100zł)

Podsumowując "

Panasonic F-VXR70G-K (cena ok.2100zł)gwarancja 2lata , fajny wygląd , cichy 18db ,oszczędny, przednia kutryna wysuwana góra -dół!
    Panas chyba też ma jonizację?
    TECHNOLOGIA NANOE™ OCZYSZCZA, NAWILŻA I ODŚWIEŻA

Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D50EUW
    za1900zł, 5lat Gwarancji glośność 25db,
  • Poziom 1  
    Sharp robi moim zdaniem nejlepsze czyszczacze na rynku, jestem alergikiem i tylko tej marce ufam w 100 %, a miałam wiele różnych oczyszczaczy, żaden się nie sprawdzał :) Także polecam zapoznac się z ofertą, szczególnie serie z fuknkcją nawilżania są niesamowite

Dodano po 9 [minuty]:

czarny_alibaba napisał:
    sana78 napisał:
    barbara66 napisał:

Podczas nawilżania nie dochodzą stuki z filtra nawilżacza?(w Nocy jest to irytujące)
    oraz najważniejsze = sporo użytkowników zgłasza brzydki zapach z filtra nawilżacza?

Jeżeli urządzenie stuka to najprawdopodobniej jest wadliwe i trzeba je wymienić - czasami tak się zdarza, dotyczy to wszystkich urządzeń, w moim urządzeniu nic nie stuka :) brzydki zapach = nieodpowiednia higiena urządzenia - nie należy zostawiac wody w urządzeniu, gdy nie chodzi, i oczywiscie wypadałoby co jakis czas umyc pojemnik na wodę i wysuszyc filtr wodny- ale to takie oczywiste sprawy są raczej :P
  • Poziom 1  
    Godny polecenia jest wg mnie oczyszczacz marki Sharp model SHARP KC-G60EUW, mam go w domu i jestem bardzo zadowolona ze go kupilam. Stan powietrza w domu w duzej mierze sie poprawil i nie mam juz tak nasilonej alergii na kurz. Warto zastanowic sie nad kupnem tego urzadzenia :)
  • Poziom 1  
    Również mogę polecic oczyszczacze marki Sharp, są bardzo praktyczne i mają dużo fajnych funkcji. Mają niezwykle nowoczesny design i gwarantowaną jakość! :)