Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Neostrada bez limitu

02 Paź 2005 13:03 10226 9
  • Poziom 11  
    czy wie ktos może czy mozna jakąs umowe podpisać z neo aby nie miec limitu ściągania ?? Mam możliwsc przyspieszenia neostrady i to kilkukrotnie:D ale co mi z tego jak limit na mojej to 7 GB.... :cry:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    opcja nazywa sie INTERNET DSL najtansza wersja kosztuje 99 przy umowie na 2 lata (256/128),jest inny modem(nie usb),staly ip i jeszcze kilka innych

w neo mozna przeciagnac limit o 1 dzien,wylaczajac modem chwile pred przekroczeniem limitu,co daje przydzielenie nowego ip, zmniejszenie transferu nastapi na nastepny dzien przy kolejnej juz automatycznej zmianie adresu
  • Poziom 11  
    AHA!! Czyli można *załóżmy limit 1 GB* ściągnąć 800 MB i się rozłączyć a później połączyć i bez rozłączania można ciągnąć kilka GB danych bez zmniejszania transferu? A jak się rozłączy i połączy to dopiero transfer spada? Toć przecież można kupić za 100 zł modem z wyjściem RJ-45 który ciągnie mało prądu i pracuje niezależnie od kompa (czyli może być cały czas włączony i połączony) i można pożegnać się z limitem :D. Gorzej jak prądu braknie :P.

PS Dobrze myśle?? :D
  • Poziom 14  
    Rambooster napisał:
    AHA!! Czyli można *załóżmy limit 1 GB* ściągnąć 800 MB i się rozłączyć a później połączyć i bez rozłączania można ciągnąć kilka GB danych bez zmniejszania transferu? A jak się rozłączy i połączy to dopiero transfer spada? Toć przecież można kupić za 100 zł modem z wyjściem RJ-45 który ciągnie mało prądu i pracuje niezależnie od kompa (czyli może być cały czas włączony i połączony) i można pożegnać się z limitem :D. Gorzej jak prądu braknie :P.

PS Dobrze myśle?? :D

niestety nie:(

to dziala tak ze lacze jest przycinane (czyli zmiana download z np 128 na 32)podczas zmiany ip.IP w neo jest zmieniane automatycznie raz na dobe i przy tej zmianie jest sprawdzane czy nie zostal limit przekroczony jezeli zostal to trach i jest wolno

ten patent co opisalem dzial tak ze jak mamy limit np 7GB i sciagniemy 6,9GB to jak sie rozlaczysz i polaczysz przed osiagnieciem 7 GB to przez 24h ci nie obetna transferu,po 24 h IP jest zmieniane i transfer spada:(
  • Poziom 1  
    Wystarczy ściągać programami p2p takimi jak np. Bearshere a wtedy coś im kiepsko idzie liczenie tego limitu. ja na ciągnołem w ciągu 5 dni z 10 gb a na stronce neostrady pisze że na dzień dzisiejszy pobrałem 1.43gb danych ale jak ciągnie się pliki normalnie z www to niestety liczy normalnie
  • Poziom 20  
    a ja wogole cos nie mam limitu:)))) sciagam i sciagam i pokazuje mi 288MB<lol> Mam nadzieje ze tak bede mial juz caly czas.hehe
  • Poziom 11  
    Najlepsza to była stara neostrada, bez limitu kumpel ma to ściąga w miesiącu ponad 80 GB ;];];]:D ale teraz to jedynie pozostało nam zagadać do neostrady żeby wznowili dawne neo....
  • Poziom 27  
    pierwszy miesiąc w neo też mi źle liczyło. pobrałem w ciągu miesiąca 50GB, a na stronie pokazało niecałe 5GB. W tym miesiącu miałem już po 4 dniach 5GB, a tyle samo ściągam co przedtem :(
  • Poziom 10  
    mi się przez 1 miesiąc nie włączył limit i ściągnołem 40 GB :)