Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Yaesu FT-212RH - jakie żarówki?

27 Kwi 2020 09:27 162 4
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Trochę wolnego, więc czas w końcu wymienić żarówki w FT-212RH.
    Nie znalazłem info w sieci, serwisówka niekompletna.
    Chciałbym zachować oryginał i nie bawić się w podmianę na LED.
    Jakie mikro żarówki zastować, aby było dobrze?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    Grzegorz Markowski napisał:
    Jakie mikro żarówki zastować, aby było dobrze?

Wyjąć z radia w google można próbować odszukać w grafice, porównać - dopasować, no chyba że ktoś wszystkie, z radia wywalił, lub wstawione były wcześniej inne i nie ma na wzór.
    .Labrador napisał:
    ...
    Wyjąć z radia w google można próbować odszukać w grafice, porównać - dopasować, no chyba że ktoś wszystkie, z radia wywalił, lub wstawione były wcześniej inne i nie ma na wzór.

Z gabarytami nie ma problemu bo żarówki są w radiu, ale obydwie spalone. I nie miałem nic do ew. przetestowania pod kątem parametrów elektrycznych.

BOOM i ZONK napisał:

Pięknie dziękuję. To udało mi się znaleźć, ale niekompletne. I zamiast szukać dalej pod nazwą "technical supplement", szukałem pod "service manual". :-(
    .Labrador napisał:
    ...

Z gabarytami nie ma problemu bo żarówki są w radiu, ale obydwie spalone. I nie miałem nic do ew. przetestowania pod kątem parametrów elektrycznych.

BOOM i ZONK napisał:

Pięknie dziękuję. To udało mi się znaleźć, ale niekompletne. I zamiast szukać dalej pod nazwą "technical supplement", szukałem pod "service manual". :-(