Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suszarka Bosch WTW85461PL/02 - Błąd E90

28 Kwi 2020 10:00 366 10
  • Poziom 13  
    Witam.
    Suszarka wyświetla błąd E90 po wcześniejszym kliknięciu kilka razy przekźników. W innym poście pomogło wymiana modułu mocy niestety u mnie po wymianie tego modułu nic nie pomogło. Pytanie takie czy jest może jest możliwość kasowania błędów lub jest jakaś inna przyczyna. Proszę o pomoc.
  • Poziom 13  
    NIestety to nie to suszarka jest czyściuteńka była używane kilka razy przez dwa lata i miesiąc po gwarancji na koniec programu po wysuszeniu wybijało bezpiecznik. Teraz po właczeniu wyskakuje błąd E90.
  • Specjalista AGD
    allann napisał:
    na koniec programu po wysuszeniu wybijało bezpiecznik.
    O czymś takim pisze się od razu. Do posprawdzania podzespoły elektryczne pod katem przebić do masy.
  • Specjalista AGD
    Piotr2608 napisał:
    E90 to uszkodzona elektronika.
    Lub
    Cytat:
    Problemy z izolacją komponentów lub nieprawidłowe połączenie z przewodem (PE/N)
    Przy uwzględnieniu, ze wybiło zabezpieczenia raczej zaczął bym jednak od posprawdzania przebić.
  • Poziom 13  
    Witam.
    Tak jak pisałem wcześniej moduł mocy został wymieniony. Bezpieczników nie wybija, a żadnych przebić też nie znalazłem.
  • Poziom 9  
    Wyświetla e90 i co się dzieje czy nie uruchamia sie wogóle?

• Poziom 39  
    allann napisał:
    Tak jak pisałem wcześniej moduł mocy został wymieniony

Jest jeszcze jeden moduł - moduł sterujący, obsługi.
    I teraz pytanie:
    trenz napisał:
    wyświetla e90 i co się dzieje? nie uruchamia sie wogóle?
  • Poziom 13  
    Witam.
    Po włączeniu programu pokazuje czas, a wciskając start słychać klikające przekaźniki kilka razy i wywala błąd E90.
  • Poziom 9  
    Masz możliwość zwrotu modułu mocy? Ile za niego dałeś? Wszystkie oznaczenia masz takie same na starym jak i na nowym module? Czy tylko wygląd taki sam?