Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia Asha 300 - Nokia Asha 300 RM-781 Inny język

Pc00 28 Apr 2020 18:54 684 5
    Pc00
    Level 4  
    Witam! Mam telefon Nokia Asha 300 RM-781 z softem v07.30 29-11-11 i potrzebuje zmienić język z polskiego na ukraiński. W telefonie znajduje się tylko język angielski, polski, niemiecki, francuski i rumuński. Czy jest jakikolwiek sposób na uzyskanie wymienionego wyżej języka na tym telefonie, jakaś zmiana softu czy coś? Od razu dziękuję za pomoc.
    staś pytalski
    Level 39  
    Czym chcesz wgrać oprogramowanie? Potrzebujesz ukraiński czy rosyjski? Tam chyba w paczce Euro I są język rosyjski i ukraiński...
    Product code pod język:
    059J860 - rosyjski
    059J859 - ukrainski
    Pc00
    Level 4  
    Potrzebuje języka ukraińskiego, wielkie dzięki za pomoc. Zaraz sprawdzę i dam znać.
    Pc00
    Level 4  
    A więc tak, mam kilka pytań gdyż jakoś nie szczególnie instalowałem softy na Nokie. Na tej samej stronie, co kolega podał powyżej, znalazłem język ukraiński. Numery się zgadzają, tak przynajmniej myślę. Tutaj link do strony https://service-gsm.net/Nokia/Asha%20300%20%2...0NDT%20EURO-I%20UA%20CYRILLIC%20GRAPHITE.exe/
    Drugie moje pytanie jest następujące: Czy muszę mieć jakiś specjalny program do zainstalowania tego? Z tego co widziałem, to podany wyżej Infinity jest płatny.
    staś pytalski
    Level 39  
    Program, którym dawno temu serwisowanie nokie, nazywa się Phoenix i jego wersję z witaminą, znajdziesz w sieci. Najlepiej robić to na komputerze z Windows 7.
    Najpierw pobierz i zainstakuj Phoenix, a w tym samym czasie naładuj Nokie na full.