Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przedwzmacniacz cyfrowy...

sheeeep 02 Paź 2005 14:45 1022 3
  • #1 02 Paź 2005 14:45
    sheeeep
    Poziom 25  

Wiem, wiem powtarzam się; Jest założonych tego typu tematów kilkanaście lecz w żadnym nie znalazłem żadnego sensownego układu. Eksperymentalnie wykonałem przedwzmacniacz na TDA 7318... Moje wrażenia są średnie. a jak podłaczylem 2 w szerg(pier jedno a potem na wyjsciu 1 drogie) to bardzo przeciętne... Może ktoś zna albo wie jak zrobić taki przedwzmacniacz bez selektora najlepiej...

// 3-4 wyjść stereo
    // każde z wyjść sterowane poziom wyjściowy sterowane przez mikrokontroler (bez balansu; ale może byc; i bez eQ;); 100 stopniowa regulacja

Nie wiem może dało by sie to zrobić np. na elementach dyskretnych i kożystać z DAC mikrokontrolera; Może macie jakieś sprawdzone układy typu TDA lecz o ciut lepszych parametrach... I jeszcze jedna ważna rzecz; żeby elementy do tego były wmiarę dostępne bo szukalem np. PGA2310 i nigdzie nie znalazlem... Pomysły:?::?::idea::?::?:

0 3
  • #3 02 Paź 2005 22:52
    sheeeep
    Poziom 25  

O PGA2310 myślałem także; Parametry swietne; Ale własnie nigdzie nie umiem tego kupić... Hmm... dlaczego próbke? i po ile są bo tera nie widze :)
    pozdrawiam

0
  • #4 03 Paź 2005 15:53
    mos18
    Poziom 15  

jak juz pisałem układ można zamówic w www.ti.com układy masz za darmo niepłacisz nic nawet za przesyłke

0
  Szukaj w 5mln produktów