Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Magnetofon kasetowy Kenwood KX-3050 montaż mechanizmu, została sprężynka

29 Kwi 2020 16:23 198 6
  • Poziom 10  
    Złożyłem mechanizm kasety, był w niemałej rozsypce, została sprężynka, nie bardzo wiem gdzie ją zaczepić, mechanizm niby działa. Pozdrawiam
    Magnetofon kasetowy Kenwood KX-3050 montaż mechanizmu, została sprężynka
  • Poziom 10  
    Niestety to byłoby za proste 31 jest, a "moja" sprężynka wisiała w tym miejscu Magnetofon kasetowy Kenwood KX-3050 montaż mechanizmu, została sprężynka
  • Poziom 35  
    Jesli w tym miejscu byla zaczepiona to ma zwiazek z mechanizmem otwierania kieszeni kasety .Gorzej bo ta serwisowka nie jest praktycznie wolno dostepna ,W podobnych modelach tej sprezynki nie ma na schematach 3010/5010/3080/5060 .Obejrzyj dokladnie kieszen kasety.sposob jej otwierania i zwalniania .
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Ma być zgodnie z tym schematem:

czyli chyba (słabo widać z tej perspektywy) tutaj:

Dodano po 15 [minuty]:

PS. Schemat z modelu dual capstan, ale sprężynka jest w tym samym miejscu.
  • Poziom 10  
    Teraz to chyba jasna jasność, połączenie mało intuicyjne, może wiadomo jaka jest rola tej sprężynki? pozdrawiam Magnetofon kasetowy Kenwood KX-3050 montaż mechanizmu, została sprężynka
  • Poziom 10  
    Teraz to chyba jasna jasność, połączenie mało intuicyjne, może wiadomo jaka jest rola tej sprężynki? pozdrawiam Magnetofon kasetowy Kenwood KX-3050 montaż mechanizmu, została sprężynka

Dodano po 1 [godziny] 45 [minuty]:

Nie wiem jakie zadanie sprężynka ma spełniać, ale zgodnie ze schematem montażowym powinna być jak na obrazku.