Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

carprog jak odczytać eprom z MC9S12DG256

02 May 2020 09:52 387 1
  • Level 9  
    witam czy wie ktoś jak podłączyć adapter A10 carprog do układu motoroli MC9S12DG256 aby odczytać eprom z modułu gem i zrobić klona?
    mam taki problem to już długa historia w fordzie transit nie działa zamykanie drzwi tył .z przodu zamyka z pilota boczne też zamyka a z tyłu nic się nie odzywa siłownik ,zamek z siłownikiem na stole chodzi zamyka i otwiera w busie kontrolki gasną ze są zamknięte drzwi ,
    sprawdziłem wiązkę aż do samego modułu gem wymieniłem też przekaźnik ale nie wiem czy to ten bo nic to nie zmieniło
    zaznaczam ze wiązka jest osobna do tylnych drzwi, jak podepnę probówkę na siłownik to pokazuje ze jest plus i minus a nie odwraca napięcia
    chciałbym zrobić klona modułu gem ale nie wiem jak podłączyć adapter A10 , czy nie można jakoś bezpośrednio do nóżek układu podłączyć?
    znalazłem opis na rosyjskiej stronie ale jest pokazane na przykładzie xprog.
    carprog jak odczytać eprom z MC9S12DG256 carprog jak odczytać eprom z MC9S12DG256 carprog jak odczytać eprom z MC9S12DG256 carprog jak odczytać eprom z MC9S12DG256 carprog jak odczytać eprom z MC9S12DG256 carprog jak odczytać eprom z MC9S12DG256 carprog jak odczytać eprom z MC9S12DG256
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się