Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Multimetr Fluke
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Hyundai i30 pobór prądu z aku. - Wszystko odlaczone w samochodzie a pobór prądu

artur17031969 02 May 2020 10:38 1815 5
    artur17031969
    Level 2  
    Samochód jest z 2010 roku 1.6 disel 115 KM wersja Premium. Podczas pomiaru poboru prądu w tak zwanym spoczynku u mnie miernik wskazuje 0.14A . Czy to jest normalne czy nie ?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Multimetr Fluke
  • Multimetr Fluke
    pusty20
    Level 25  
    0,14 A normalne nie jest.
    Albo cos się nie uśpiło jeszcze albo szukaj co Ci kradnie prąd.
    artur17031969
    Level 2  
    Czytałem różne opinie na temat poboru prądu w tak zwanym spoczynkowym stanie. Jedni mówią że zależy to od wyposażenia samochodu inni że max to 0.07 A. Ja mam 0.14 A w moim . Akumulator nowy mi padł po 7 miesiącach winny był alternator - nie lądował powyżej 2500 obrotów. Teraz chce uniknąć sytuacji aby znowu nie kupować akumulatora po roku użytkowania dlatego pytam o ten pobór spoczynkowym prądu z akumulatora.
    fuelinyourblood
    Level 35  
    0,05 A powinno byc, czasami i 0,07 A spotykalem.

W twoim przypadku jezeli nic nie znajdziesz, zapytaj w serwisie o update softu do wspomagania. Wiem ze byly problemy z nim.
    artur17031969
    Level 2  
    Witam.
    Dalej mam problem . Wymieniony akumulator i alternator bo okazalo sie alternator nie ladowal powyzej 3000 obrotow. Po czterach miesiacach od wymiany samochod stal 3 dni(przez weekend) i akumulator padl!!!!!!!!! Prad postojowy 0.16A. Mechanikowi na komuterze pokazalo tylko cos z ABS, mowil cos o wymianie plynu w ukladzie hamulcowym ale sam raczej nie wiedzial. Prad postojowy spada tylko jak wyciagnie sie bespiecznik od oswietlenia wewnatrz 0.03A . ale wszystko sprawdzone . Teraz mam problem z wlaczeniem tempomatu. Juz mi rece opadaja.