Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki bluetooth zacinają się po aktualizacji systemu.

02 Maj 2020 16:05 162 5
 • Poziom 4  
  Witam. Zaaktualizowałem system Windows 10 i po podłączeniu słuchawek cały czas dźwięk się zacina, cały czas pierdzą. Problem tylko na słuchawkach, inne urządzenia audio działają poprawnie. Słuchawki wyposażone są w moduł bluetooth, a komputer w adapter.

  Adapter : ASUS BT-400
  Słuchawki : JBL TUNE500BT
 • Poziom 42  
  Sterownik od słuchawek zainstalowany? Zamieść zrzut ekranu z menedżera urządzeń.
 • Poziom 4  
  Już niestety za późno bo przywróciłem system do poprzedniej aktualizacji, lecz sterownik miałem dobry i najnowszy bo sprawdzałem. Mimo wszystko chciałbym jednak się dowiedzieć dlaczego ciągle słuchawki pierdziały.
 • Poziom 1  
  Słuchawki bluetooth zacinają się po aktualizacji systemu. potwierdzam. Po aktualizacji do Windowsa 10 w wersji 2004 Asus 400 zaczął przycinać...
  w specyfikacji było że coś poprawili z bluetooth.. jak zawsze chcieli dobrze wyszło jak zawsze....

  Dodano po 3 [godziny] 17 [minuty]:

  a jaki miałeś sterownik???
 • Poziom 4  
  Z tego co pamiętam na początku sterownik miałem ze strony producenta a potem w programie do sterowników go zaktualizowałem tylko że to nic nie pomogło.
 • Poziom 22  
  Taa... Najnowsza aktualizacja niektórym psuje bluetootha... i nie tylko. Ogólnie z tymi większymi aktualizacjami Windowsa lepiej zawsze się wstrzymywać ze 30 dni. Beta testerzy zazwyczaj zdążą przez ten czas wykryć najpoważniejsze usterki.