Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki bluetooth zacinają się po aktualizacji systemu.

02 Maj 2020 16:05 162 5
  • Poziom 4  
    Witam. Zaaktualizowałem system Windows 10 i po podłączeniu słuchawek cały czas dźwięk się zacina, cały czas pierdzą. Problem tylko na słuchawkach, inne urządzenia audio działają poprawnie. Słuchawki wyposażone są w moduł bluetooth, a komputer w adapter.

Adapter : ASUS BT-400
    Słuchawki : JBL TUNE500BT
  • Poziom 42  
    Sterownik od słuchawek zainstalowany? Zamieść zrzut ekranu z menedżera urządzeń.
  • Poziom 4  
    Już niestety za późno bo przywróciłem system do poprzedniej aktualizacji, lecz sterownik miałem dobry i najnowszy bo sprawdzałem. Mimo wszystko chciałbym jednak się dowiedzieć dlaczego ciągle słuchawki pierdziały.
  • Poziom 1  
    Słuchawki bluetooth zacinają się po aktualizacji systemu. potwierdzam. Po aktualizacji do Windowsa 10 w wersji 2004 Asus 400 zaczął przycinać...
    w specyfikacji było że coś poprawili z bluetooth.. jak zawsze chcieli dobrze wyszło jak zawsze....

Dodano po 3 [godziny] 17 [minuty]:

a jaki miałeś sterownik???
  • Poziom 4  
    Z tego co pamiętam na początku sterownik miałem ze strony producenta a potem w programie do sterowników go zaktualizowałem tylko że to nic nie pomogło.
  • Poziom 22  
    Taa... Najnowsza aktualizacja niektórym psuje bluetootha... i nie tylko. Ogólnie z tymi większymi aktualizacjami Windowsa lepiej zawsze się wstrzymywać ze 30 dni. Beta testerzy zazwyczaj zdążą przez ten czas wykryć najpoważniejsze usterki.