Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

john deere 6820 - przerywa jazde

03 Maj 2020 20:14 303 9
  • Poziom 6  
    Witam mam problem z john deerem 6820 premium skrzynia biegów autoquad , wyświetla się błąd czujnika udostępnienia skrzyni biegów. wiązka sprawdzona, czujnik podmieniony , ciśnienie skrzyni na systemie13,5 bara w książce pisze o 14. i tu pojawia się pytanie przy jakim ciśnieniu minimalnym powinien rozłączyć skrzynie biegów, czy szukać problemu gdzieś dalej.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Cisnienie ok.Szukać gdzieś indziej.W ogóle nie startuje czy rozłącza w czasie jazdy?Który czujnik zmieniony ten ciśnieniowy?(459) Jaki bląd?
  • Poziom 13  
    Opisz dokładnie jakie błędy masz aktywne w TCU. Skąd jesteś?
  • Poziom 6  
    Raz jedzie i nie ma problemu , na drugi dzień z miejsca nie ruszy. Błąd EPC 306057.31 Transmission enable signal faulty
  • Poziom 8  
    Też z tym walczę ,prawdopodobnie wina dzwigni rewersu ,przy kierownicy
  • Poziom 6  
    a kod jaki masz . u mnie cała wiązka prześwietlona jeden pin od sygnału z czujnika był dziwnie odgięty na wejściu komputera , został doprowadzony do porządku i zobaczymy jak gościu pojeździ.
  • Poziom 8  
    Dwa kody EPC 306057.31 BCU 302123.31 wskazują że to wina dzwigni ,przełożę od drugiego tylko chwilowo brak czasu
  • Poziom 8  
    Dzwignia przełożona od innego ,traktor jezdzi około godziny ,i nie ma reguły czy do przodu czy do tyłu miga niebieska kontrolka informacyjna i się zatrzymuje ,pózniej wystarczy dać na neutral i dalej wszystko ok przez 40min ,raz też rozłączyło na może 2sek nie wyrzuciło błedu traktor sam ruszył cały czas te same błędy jak wcześniej pisałem
  • Poziom 6  
    sprawdź sobie też czujnik udostępnienia skrzyni albo podmień lub wiązka może gdzieś przetarta
  • Poziom 8  
    Wszystko posprawdzane ,czasami po minucie rozłączy ,czasami po 50min ,rozebrana kabina w trakcie jazdy ruszane wiązki przewodów sterowniki i nic ,podmienione czujniki itd ,