Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CRV IV 2,0 z 2013 roku - podłączenie radia CRV IV Connect (2017r.) po-lift do pr

donantonio77 04 Maj 2020 11:47 132 0
    donantonio77
    Poziom 1  
    Witam i proszę o pomoc/podpowiedź...
    Zakupiłem Hondę CRV IV generacji z 2013 roku z OEM radiem - panelem, następnie zakupiłem OEM radio Connect nagi.

I tu pojawia się parę pytań, na które jako laik w temacie próbuje znaleźć odpowiedź:
    1) Chyba najważniejsze, to czy w ogóle uda się zainstalować do wersji pojazdu przedlift radio poliftingu? Wersja silnika 2,0 benzyna, wydaje się że cała elektronika i silnik ten sam...
    2) Jeśli jest możliwość zainstalowania radia, to czy jeszcze trzeba dokupić coś więcej z okablowania i "wtyczek" - wybaczcie za braki w nazewnictwie...
    3) Wydaje mi się , że po instalacji trzeba będzie zaadoptować radio - chyba na pewno
    4) Czy ma ktoś schemat instalacji takiego radia z opisem jakie gniazda, co do czego itp.
    5) Czy trzeba dokupić moduł Bluetooth, wzmacniacz sygnału radia itp? (tego typu części widziałem jeszcze z demontażu - lecz wydaje mi się że to już chyba ma radio samo w sobie)
    Prosił bym bardzo o pomoc. Wiem że robię sobie problem, lecz lubię mieć w oryginale samochód a "Chińczyk" wygląda trochę cienko. Głównie zależy mi systemie i możliwościach zsynchronizowanych radia i samochodu. Dodam jeszcze że radio widziałem już że da się odblokować z funkcjami i będzie można zainstalować różnego rodzaju aplikacje :) Więc sens jakiś by był, lecz mam nadzieje że przy tym nie zepsuje samochodu i nie zbankrutuje...
    CRV IV 2,0 z 2013 roku - podłączenie radia CRV IV Connect (2017r.) po-lift do pr CRV IV 2,0 z 2013 roku - podłączenie radia CRV IV Connect (2017r.) po-lift do pr CRV IV 2,0 z 2013 roku - podłączenie radia CRV IV Connect (2017r.) po-lift do pr CRV IV 2,0 z 2013 roku - podłączenie radia CRV IV Connect (2017r.) po-lift do pr CRV IV 2,0 z 2013 roku - podłączenie radia CRV IV Connect (2017r.) po-lift do pr CRV IV 2,0 z 2013 roku - podłączenie radia CRV IV Connect (2017r.) po-lift do pr CRV IV 2,0 z 2013 roku - podłączenie radia CRV IV Connect (2017r.) po-lift do pr