Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iPhone 11 PRO - Instagram - Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem

GoodSensi 07 May 2020 22:17 3156 8
    GoodSensi
    Level 7  
    Dzień dobry,
    mam problem z aplikacją Instagram.
    Jak próbuję się zalogować do aplikacji to wyskakuje mi błąd
    Quote:
    Instagram - Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem

Nie jest to problem z kontem, ponieważ da się zalogować w przeglądarce na tym iPhone, również da się zalogować na przeglądarce na laptopie. Próbowałem również na innych telefonach (Samsung Note 9 oraz iPhone 5SE) i wszystko działa.

Próbowałem zrobić backup na laptopie i wyzerować urządzenie, niestety po przywróceniu danych aplikacja dalej nie działa.
    Próbowałem również powiązać konto z Facebook'iem i zalogować się przez konto Facebook, ale również to samo.

Pisałem do supportu Instagram lecz nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Może ktoś z was miał taki problem i zna jakieś rozwiązanie, bo ja już nie mam pomysłów.

Z góry dzięki,
    GoodSensi
    bumble
    User under supervision
    Odinstaluj aplikacje i zrestartuj telefon. Wyłącz i włącz. Zainstaluj jeszcze raz apkę. To wina nowego iosa. Mam to samo z innymi aplikacjami że czasem nie mogę sie zalogować.
    GoodSensi
    Level 7  
    Próbowałem to robić, dalej nie działa. Dodam, że mam ten problem już od ponad roku.
    staś pytalski
    Level 39  
    Ale błąd się pojawia od roku, czy od jakiegoś czasu? Ostatnio pojawiają się tematy, w których poruszany jest problem dostępu do Insta. Spróbuj wylogować się ze starych urządzeń i zalogować się na jednym.
    GoodSensi
    Level 7  
    Nie mogę się zalogować na sowim iPhone od roku (używam przeglądarki przez ten cały czas)
    Znajomi również próbowali się zalogować na swoich kontach i też ten sam błąd.

A no i o dziwo po zmianie iPhone (na starym iPhone miałem to samo) na nowego i zalogowaniu się na swoje konto apple i zrobieniu backapu ze starego iPhona było to samo (wcześniej miałem iPhone 7+)

Dodam jeszcze, że przed tym jak mi się zaczęło mi się to dziać ktoś włamał mi się na konto.

Próbowałem również przypisać konto Instagramowe do innego Facebook'a niż mój, ponieważ tak wyczytałem na forach, ale dalej to samo.

Czytałem również, że można zdezaktywować konto na 6h i zalogować się ponownie. Ale myślę, że to nie ma sensu, ponieważ nie da się na tym iPhone zalogować do żadnego innego konta.
    staś pytalski
    Level 39  
    Stąd moja sugestia by spróbować zalogować się na jak najmniejszej ilości urządzeń, skoro doszło wcześniej do włamania. Może hasło warto zmienić, na bardziej skomplikowane.
    GoodSensi
    Level 7  
    Aktualnie konto nie jest zalogowane na żadnym urządzeniu.
    A hasło zostało zmienione już dawno. Sprawdzałem logowania i od czasu włamania nie było żadnych innych logowań niż moje przez przeglądarkę w telefonie.
    Wavila
    Level 1  
    Mam identyczny problem.
    Udało Ci się coś z tym zrobić?
    bumble
    User under supervision
    A co na to w salonie Apple? Ktoś był? Ktoś się kontaktował z obsługą?