Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pracuj z dowolnego miejsca, łącz się z kimkolwiek. Promocja na Altium

magic9 08 Maj 2020 09:39 966 10
  • Pracuj z dowolnego miejsca, łącz się z kimkolwiek. Promocja na Altium
    Możliwość pracy zdalnej, zwłaszcza w sytuacji szalejącej epidemii, przybiera jeszcze bardziej na znaczeniu. Altium dysponuje bardzo wygodnym rozwiązaniem.
    Jest to połączenie dobrze znanego Altium Designer 20 z platformą Altium 365, która pozwala na współpracę wielu osób, współdzielenie danych projektowych oraz bibliotek i dostęp do nich z dowolnego urządzenia i dowolnego miejsca.
    Co więcej, dostęp do Altium 365 dla wszystkich użytkowników oprogramowania Altium Designer z ważną subskrypcją, jest bezpłatny!
    To kolejny element, który oprócz dostępu do wsparcia technicznego oraz wszystkich aktualizacji oprogramowania, składa się na wartość subskrypcji, odnawianej regularnie przez zdecydowaną większość użytkowników.

Altium Designer 20 plus Altium 365 stanowią unikalne na rynku rozwiązanie dla projektantów PCB, oferowane obecnie w bardzo atrakcyjnej cenie, również z możliwością płatności w ratach.
    Aby wesprzeć pracę zdalną Kup Altium Designer 20 On-Demand, a Altium 365, dostaniesz GRATIS! Tylko teraz skorzystaj z SUPER oferty i RABATÓW nawet do 40% oraz możliwości rozłożenia płatności w czasie.

Więcej informacji: https://www.ccontrols.net/pl/promocje/altium-designer-20-altium-365-promocja.html

Pracuj z dowolnego miejsca, łącz się z kimkolwiek. Promocja na Altium

[News sponsorowany]

Fajne! Ranking DIY
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    O autorze
    magic9
    Redaktor
    Armadon
    Poziom 12  
    Jak cena taka atrakcyjna to może by ją podać? Bo widzę że producent dalej wstydzi się ceny swojego produktu.
    krisRaba
    Poziom 30  
    Po tym jak ceny poszły dwukrotnie do góry już nie podają ;) Ale teraz łatwiej robić promocje -40% :lol:
    gaspaccio
    Poziom 17  
    12 Monthly Payments of USD 495.
    Zawsze ceny Altium zwalały z nóg.
    Armadon
    Poziom 12  
    Czyli "zaledwie" 25k PLN netto.
    Obawiam się że użytkownicy tego portalu raczej nie są targetem tego oprogramowania.
    OldSkull
    Poziom 27  
    6000$? Był już kilka lat temu po chyba >8000$, więc faktycznie jest taniej. Z tego co pamiętam to Cadence Allegro PCB jest droższy. Są też tańsze rozwiązania.
    Prawda jest taka, że Altium naprawdę jest dla dużej firmy wart swojej ceny, ciągle się rozwija i ma mnóstwo opcji przyspieszających pracę i redukujące prawdopodobieństwo błędu.
    Od kiedy Eagle jest drogo płatny co roku, bardziej opłacalny jest Circuit Studio, który ma część funkcjonalności Altiuma (taki Altium minus 15 lat?) kosztujący <2000zł. I śmiem twierdzić, że znacznie lepszy niż Eagle.
    Armadon
    Poziom 12  
    Ja używam CircuitStudio. Ze stabilnością tego softu nie jest najlepiej, ostatnią aktualizację widział ponad rok temu, co do funkcjonalności to wszystkie inne softy chyba go już wyprzedziły.
    Eagle jest od niego na pewno bardziej stabilny, dużo szybszy i ma większe możliwości, w dodatku cały czas jest rozwijany. Tylko ta subskrypcja...
    W tej chwili rozważam DipTrace - nowa wersja wygląda obiecująco i cenę ma uczciwą.
    Gdyby Altium Designer miał jakąś uczciwą wersję ze wsparciem i z sensownie ograniczoną funkcjonalnością za 5-6k pln to bym kupił. Ale nie ma.
    OldSkull
    Poziom 27  
    @Armadon, Powiem szczerze, że mnie zaskoczyłeś. Na początku jak CS wyszedł, szybko był aktualizowany i ulepszany. Dawało to spore nadzieje.
    Niestety dla firm często nie opłaca się zmieniać rodziny oprogramowania. CS i Altium są w stanie nawet wykrozystywać część tych samych bibliotek (chociaż pamietam tutaj pewne ograniczenia przy importowaniu, to jednak importowanie zachowywało w większości przypadków niemal doskonałą kopię importowanego elementu - czego nie można było powiedzieć o innych konwerterach. Widziałem nawet zastosowanie CS jako tani edytor schematów Altium Designer.
    Eagle ma w końcu działającą detekcję na żywo reguł podczas układania ścieżek? Coś co było w Protel99, Eagle jeszcze kilka lat temu nie miał: że ścieżka dołoży się do miejsca, gdzie jej wolno, a dalej nie. To była największa bolączka Eagle, która spowalniała pracę z 4x. Generalnie pod względem reguł projektowych, możliwości i interfejsu, Eagle był kilkanaście lat za Altiumem. Jeśli teraz jest lepiej, to dobrze, bo dobrze jak jest jak największa konkurencja na rynku.
    Janusz_kk
    Poziom 27  
    Ja też się wychowałem na protelu jeszcze 98se, ale potem firma mnie pokonała swoja polityka licencyjną i sobie z nimi dałem spokój, kicad-a używam jeszcze od 4, wtedy biblioteki były gorsze, teraz są uporządkowane, a czego nie ma to się dość łatwo robi. Do interfejsu trzeba się przyzwyczaić, ale jest lekki, warto znać skróty klawiszowe, wtedy znacznie łatwiej się nim można posługiwać. Polecam podręcznik użytkownika :) bo naprawdę warto.