Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mio spirit 7500LM igo primo uruchomienie mapy z karty SD po instalacji.

09 Maj 2020 21:52 228 3
  • Poziom 10  
    Posiadam zainstalowaną mapę Igo Primo na karcie SD nawigacji Mio spirit 7500LM ale nie chce mi odpalić po restarcie. Próbowałem sposobu opisanego na tym portalu na przykładzie AM ale nie działa. Jest to już wrzucony gotowiec na SD. Jak należy to skonfigurować aby ruszyła po włączeniu urządzenia? Szukałem i próbowałem różnych sposobów ale nic nie pasuje. Mapa działa na innych urządzeniach. Te jest na tyle uciążliwe, że nie ma w menu ścieżki to ustawienia
    auto startu. Proszę o jakieś sugestie.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Witam
    Możesz znaleźć rozwiązanie tutaj: http://xxxxxxxxxxxxxx
    Moderowany przez jever 23:

3.1.1. Nie udostępniaj nielegalnych materiałów bądź innych informacji naruszających prawo.
    Ostrzeżenie.

• Poziom 10  
    Ok dzięki za pomoc.
    W końcu jakiś działający plik wsadowy.
    Mapa ruszyła ale pojawił się jeszcze problem z Satelitami GPS po uruchomieniu. Dlatego napisze dla innych żeby wiedzieli.
    W nawigacjaio spirit 7500 należy po odblokowaniu jej uruchomić mapę ze karty SD. Mapa ta odpali się ale nie będzie sygnału GPS dlatego trzeba przywrócić ustawienia fabryczne mapy igo i dokonać ponownej konfiguracji czyli kraj, rodzaj pojazdu itp. Po restarcie nawigacja ruszy razem z mapą i pojawią się satelity GPS.
    Dzięki koledze za pomoc.

Dodano po 2 [godziny] 6 [minuty]:

A mam jeszcze pytanie czy można ustawić plik tak, że z panela uruchamiać mapę po kliknięciu w ikonę bez wybierania folderów z sdmmc?
    Zamieszczam fotkę
  • Poziom 20  
    Rozwiązanie znajduje się w pliku desktop.ini FotoLink

Musisz utworzyć foldery zgodnie z desktop.ini na karcie, wraz z oprogramowaniem, aby można było załadować, dotykając ikony.