Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Zaprojektowanie układu czasowego na ESP8266

Kuba_Cooper 10 Maj 2020 10:27 516 5
    Kuba_Cooper
    Poziom 3  
    Zlecę zaprojektowanie płytki PCB oraz napisanie programu w oparciu o ESP8266 (lub podobne, mające komunikację WiFi) który będzie miał możliwość:

1. Trzymania czasu rzeczywistego (ustawianie przez użytkownika)
    2. Możliwość zaprogramowania przez użytkownika czasu pracy w oparciu o dzień tygodnia oraz przedziały godzinowe (czyli np. uruchomienie układu wykonawczego od poniedziałku go piątku w godzinach 8:00 - 17:30 oraz soboty w godzinach 9:20 - 13:45). Musi być możliwość zaprogramowania conajmniej 20 pozycji.
    3. Wejściem układu będzie włącznik krańcowy. Układ wykonawczy może zostać uruchomiony tylko w przypadku zamknięcia obwodu krańcówki (po rozwarciu, układ wykonawczy musi zostać wyłączony).
    4. Możliwość ustawienia czasu zwłoki włączenia układu po zamknięciu obwodu krańcówki (w sekundach).
    5. Możliwość podłączenia do 6 układów wyjściowych 230V 600W.
    6. Proste zarządzanie ustawieniami oraz statusem pracy w postaci wysyłanych komend po HTTP w formacie JSON. Układ tworzy sieć WiFi do której można się podłączyć i w ten sposób wysyłać komendy ustawień układu oraz odczytu stanu + wartości ustawień.

Czas realizacji prototyp płytki + soft ok. 4 tygodnie. Możliwa praca zdalna. Przekazanie praw do softu + schematu, czyli całości zlecenia.
    Budżet: do 1000 zł
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • OptexOptex
    roberto.pi
    Poziom 12  
    Budżet nierealny czas realizacji ekspres więc tym bardziej nierealny bo trzeba będzie dopłacić aby szybko mieć dobre PCB i elementy.
  • OptexOptex
    CYRUS2
    Poziom 39  
    Kuba_Cooper napisał:
    Budżet: do 1000 zł
    To można zrobić na centarli alarmowej INTEGRA.
    Myślę, że zmieści się kolega w tym budżecie.
    Można programować z komputera lub przez internet.
    Może kolega to mieć bez czekania.
    pablo666gliwice
    Poziom 13  
    Podobne funkcje ma sterownik podlewania OpenSprinkler 3.0
    Właśnie projektuję własne płytki pod ten projekt
    Kuba_Cooper
    Poziom 3  
    Ja nie napisałem, że w cenie ma się zawierać koszt produkcji prototypu, a do napisania jest tak naprawdę software, bo nikt mi chyba nie powie, że ktoś będzie "siedział" i zastanawiał się jak zrealizować na ESP sterowanie kilkoma przekaźnikami.
    linuxtorpeda
    Poziom 21  
    Zachęcam do zakupu sterownika czasowego bądź zainteresowanie się otwartym firmwarem do ESP8266 typu Tasmota lub ESPEasy.