Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mastercook Elegance TYP 3400 - Pokrętło funkcji nie działą, nie świeci się świat

10 May 2020 17:39 1134 2
  • Level 2  
    Mastercook Elegance TYP 3400 - Pokrętło funkcji nie działą, nie świeci się świat Mastercook Elegance TYP 3400 - Pokrętło funkcji nie działą, nie świeci się świat Mastercook Elegance TYP 3400 - Pokrętło funkcji nie działą, nie świeci się świat Witam, mam problem z piekarnikiem w kuchence Mastercook elegance typ 3400, mianowicie podczas dzisiejszego pieczenia termoobieg przestał działać, światło się nie świeci oraz oczywiście piekarnik nie grzeje. Gdy przekręcam pokrętło od funkcji piekarnika zaczyna się świecić pomarańczowa dioda(czerwona nie świeci się). Jestem laikiem, czy mógłby mi ktoś udzielić informację, czy da radę to samemu zreperować i co się popsuło. Ewentualnie, ile powinien kosztować serwis.
    Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi.
    Ps. poniżej załączam zdjęcie
    Pozdrawiam
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 28  
    Do sprawdzenia są dwa elementy .Termostat oraz przełącznik funkcji. Skoro nie świeci żarówka stawiał bym na przełącznik. Jesteś ''laikiem'' więc bym odradzał. Serwis odradzam raczej zakład naprawy sprzętu AGD. Załóżmy ja 100 drugi 150 a serwis fabryczny np 400.
  • Level 2  
    Ok, dziękuję za odpowiedź. Czyli maksymalna wartość usługi nie powinna przekraczać 400 zł z dojazdem i diagnozą?