Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan NV200 nowe radio, stara kam cofania

10 Maj 2020 19:57 105 1
  • Poziom 5  
    Witam.
    Ostatnio kupiłem radio "bez firmowe" z funkcją navi, kamerką cofania itd na aplikacji Wish. Było tanie i w zestawie nie było kamerki. Załączony do radia byl tylko kabelek z chinchem na końcu. W kabelku są dwa przewody żółty i czarny. Oryginalny wyświetlacz jest przy liczniku więc wykluczyłem podłączenie pod kierownica i zastanawiam się nad połączeniem w tylnich drzwiach Przy kamerce w tylnich drzwiach sa cztery przewody: dwa czarne, żółty i czerwony. Ma ktos moze pojęcie jak to podłaczyć?? Wydaje mi sie ze zółty kabel przy radiu i przy kamerce jest od przesyłania obrazu więc mysle ze trzeba byłoby je połączyć. ale zastanawia mnie od czego jest ten czarny kabelek przy radiu no i z którym kabelkiem go połączyć w drzwiach.Nie jestem fachowcem i wydaje mi się że w drzwiach czerwony kabelek to +12, żółty to od przesyłania obrazu, a czarne to masa i zasilanie ze wstecznego biegu. Pozdrawiam Nissan NV200 nowe radio, stara kam cofania Nissan NV200 nowe radio, stara kam cofania Nissan NV200 nowe radio, stara kam cofania Nissan NV200 nowe radio, stara kam cofania
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Kamera jak w renault.

Czerwony zasilanie 6.5v , zółty video , 2 x czarny masa.