Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak i czym smarować młot udarowy Milwaukee750 545s?

Energizer000 11 May 2020 08:38 687 5
    Energizer000
    Level 4  
    Witam posiadam młotowiertarke Milwaukee 750.Chcialbym ja odświeżyć bo cos słabo kuje.
    Chciałbym się dowiedzieć jaki smar stosować do przekładni ile go dawać,i co i jak zrobić by znow zaczął dobrze działać.

Jak i czym smarować młot udarowy Milwaukee750 545s? Jak i czym smarować młot udarowy Milwaukee750 545s?
    Topolski Mirosław
    Moderator of Electrical engineering
    Czy masz doświadczenie w naprawie elektronarzędzi? Co masz na myśli pisząc "odświeżyć?
    Przy słabym kuciu podstawa to wymiana oringów smaru oraz sprawdzenie stanu pozostałych elementów łożyska, tuleja, bijak itp).
    Energizer000
    Level 4  
    Nie jestem może profesjonalistą, jak byl to bym tu nie pisał, chcę naprawić żeby chodziło to tak jak dawniej i chce się doradzić np jaki smar itp?

Dodano po 36 [minuty]:

Które części eksploatacyjne odpowiedzialne za udar można by obejrzeć lub wymieć?

• Helpful post
    rozen1
    Level 15  
    Podstawa to oringi 1213 ten przy tłoku masz oznaczony długopisem 11. Obejrzyj stan tłoka 258, przeciwtłoka 246, sprawdź stan iglicy 1212, z przyległymi do niej uszczelnieniami. Z wyciąganiem iglicy jest trochę zabawy.
    Energizer000
    Level 4  
    Tak to mniej więcej wygląda wymienię te pierścienia,zastanawia mnie tylko złamana na pół jedna część nwm czy to tak mam być czy nie, ostatni obrazek po prawej stronie dwie połówki na schemacie jest to chyba 310

Jak i czym smarować młot udarowy Milwaukee750 545s? Jak i czym smarować młot udarowy Milwaukee750 545s?
    rozen1
    Level 15  
    Jeżeli to z gumy, to powinna jeszcze być do tego okrągła sprężynka (wygląda na uszczelniacz). Zobacz czy są jakieś napisy na tym po drugiej stronie.

Dodano po 19 [minuty]:

310 to podkładka pod sprężynę, z blaszki powinna być cała.

Dodano po 8 [godziny] 6 [minuty]:

Nie widać na zdjęciach przeciwtłoka (bijak) 246, na którym jest też oring 1213.