Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mercedes a klasa 1.7 2001 - rozładowuje akumulator

11 May 2020 21:54 651 6
  • Level 10  
    Witam - mam problem z a mercedesem a klasa - coś pobiera mi około 2A prądu. Pomimo wyjęcia wszystkich bezpieczników i kluczyka z stacyjki. Alternator wymontowany i sprawdzony . Przewód do rozrusznika i rozrusznik czysty. Jak mogę prosić o jakieś sugestie i schemat elektryczny do tego modelu będę wdzięczny . Pozdrawiam.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Level 41  
    Jest to niemożliwe. Bateria w mierniku nowa? Raz miałem podobny przypadek to okazało się że główny prąd na rozrusznik ocierał bardzo delikatnie o masę robiło się zwarcie i dziwny pobór prądu był.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Level 43  
    Przekazniki w skrzynce na podszybiu pod maską odpiete? Pompa
    Wspomagania?
  • Level 10  
    Witam - tego niestety nie sprawdzałem -zaraz sprawdzę

Dodano po 4 [godziny] 53 [minuty]:

Sprawdziłem -pompa wspomagania -bezpiecznik wyjęty - pobór prądu jest na tej samej nitce co alternator
  • Level 41  
    Jeszcze sprawdź czy to nie grzejnik elektryczny w nawiewie bo chyba na tym samym bezpieczniku jest.
  • Level 43  
    2A poboru to na tyle dużo ze łatwo jest to namierzyć . Tym bardziej w Aklasie gdzie dostęp do przewodów oprócz rozrusznika i alternatora jest elegancki. Coś źle szuka kolega
  • Level 10  
    Witam -Decybel coś w tym jest bo jest tam jeszcze 200a bezpiecznik z grzania tylko nie wiem jak mam się dostać do tego grzejnika - nie wiem czy coś się nie z regulatorem dmuchawy bo dmuchawa idzie tylko na 1 biegu