Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault ares 610 - Cisnienie sterowania sprzegiel skrzyni renault ares 610

13 Maj 2020 09:34 309 7
  • Poziom 8  
    Witam.

Czy ktos wie jak mozna regulowac cisnienie na sterowaniu skrzyni w renault ares 610? Skrzynia z 4 polowkami. I jakie powinno byc dokladnie bo z tego co wiem powinno byc ok 17 bar a ja mam tylko 14. Odrazu napisze ze przeciekow raczej niema.
    Pompy dobre. Rewers e.h. 4 polowki.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Powinno byc 17 bar.Przyjmuje sie że 15 to minimum ale z 14 barami tez pewnie jeszcze działa.Sprawdzałeś za strainerem (filterkiem) czy przed ?
  • Poziom 8  
    I pezed filtrem 15 za 14.
    No wlasnie wszystko dziala tylko troche zbyt delikatnie zalaczaja sie sprzegla przod tyl. Mozna to jakos podregulowac?
    I czy wiesz jakie zasilanie powinno isc na elektrozawory przod tyl? U mnie jest 10.3v
  • Poziom 15  
    Zasilanie jest prawidłowe.Tam jest napięcie PWM czyli impulsy i zwykle mierniki pokazują coś koło tego.Spróbuje sie dopytac w firmie w poniedziałek czy da sie coś z tym zrobic. Ja nie robie Claasa.Pewnie kalibracjaby pomogłaalenie wiemktoma kompa do tego w twojej okolicy.Popytaj.
  • Poziom 8  
    Z tym napieciem tez mysle ze ok. Bardziej interesuje mnie ktory zawor utrzymuje cisnienie na sterowanie skrzyni.
  • Poziom 10  
    Kalibracja skrzyni i sprzęgła, do tego potrzebny jest metadiag claas. Skąd jesteś?
  • Poziom 14  
    dj dark93 napisał:
    Kalibracja skrzyni i sprzęgła, do tego potrzebny jest metadiag claas. Skąd jesteś?

Chyba nigdy kalibracji nie robileś w aresie ze potrzebujesz to tego metadiaga

To że masz 14 bar to nie wina, że zawór jest źle wyregulowany tylko masz gdzieś przeciek

mogę pomóc z kalibracją na PW
  • Poziom 8  
    Jezeli moglbys pomoc bylbym wdzieczny. Probowalem zrobic kalibracje ale albo zle cos robilem albo cos jest nie tak. A jak moge zlokalizowac ten przeciek bo juz nie mam bardzo pomyslu. Ogulnie wszystko dziala. Na manometrze nie widac nic niepokojacego zalaczajac poszczegolne funkcje tylko te cisnienie troche niskie caly czas.