Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Huawei p20 Pro frp,Bypass

Xkubolowski 13 May 2020 10:54 1194 12
    Xkubolowski
    Level 5  
    Witam. Ostatnio dostałem telefon od rodziny z oczywiście frp. Telefon został znaleziony i ogłoszony w internecie od 3 tygodni nikt się nie zgłasza. Próbowałem go odblokować z tymi magicznymi poradnikami z yt ale są przedawnione a telefon zaktualizowany nic nic działa. Czytałem że przez box ile takie coś kosztuje i czy faktucze właścicel namierzy telefon. Zmieniłem zapytanie bo wole buć szczery.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    marcin7904
    Level 26  
    Tylko Box i poprzez Test Point. Czyli trzeba rozklejać. Darmowymi sposobami najnowszych zabezpieczeń nie zrobisz.
  • Helpful post
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Box tak, ale Sigma dodała jakiś alternatywny sposób kilka dni temu więc może bez rozklejania.
  • Helpful post
    marcin7904
    Level 26  
    tino2003 wrote:
    Box tak, ale Sigma dodała jakiś alternatywny sposób kilka dni temu więc może bez rozklejania.

Jest to opcja Downgrade czyli zaniżenie softu. Mają to już inni ale nie koniecznie działa na wszystkich modelach.
    Xkubolowski
    Level 5  
    Czyli co ? Mam budżet do stu złotych wiec chyba zdecyduje się na serwis.
  • Helpful post
    tino2003
    Admin of GSM Group
    No nic innego nie pozostaje.
    Xkubolowski
    Level 5  
    Zgodnie z poradą kolegi oddam telefon do serwisu
    Xkubolowski
    Level 5  
    Otóź tak. Telefon poszedł do serwisu jeden nie dał rady a drugi stwierdził ze po odblokowanu telefon zostanie wykryty i powiadomi włąsciciela. Nawet jeżeli wgra się całkiem nowy rom.
  • Helpful post
    marcin7904
    Level 26  
    Xkubolowski wrote:
    a drugi stwierdził ze po odblokowanu telefon zostanie wykryty i powiadomi włąsciciela. Nawet jeżeli wgra się całkiem nowy rom.

Możesz bardziej sformułować swoją odpowiedź bo nie bardzo rozumiem?
    Xkubolowski
    Level 5  
    Gdy był w drugim serwisie prywatnym gościu stwierdził że jest to nieopłacalne bo telefon się sam z powrotem zablokuje i poinformuje właścicela o lokalizcji.
    Troche mi to brzmi jakby ten gościu się CSI naoglądał. Telefon pomyślnie rozklejony jakby co.
  • Helpful post
    minek95
    Level 13  
    Z tymi serwisami to jakaś masakra jest, mam wrażenie że 80% to amatorzy. Większość mówi klientowi że się nie da wymienić szybki tylko cały wyświetlacz trzeba, nie można naprawić płyty głównej tylko trzeba wymienić i tutaj kolejny przykład mądrych kolegów. Co oni tam tylko szkła hartowane naklejają ?
  • Helpful post
    blahfff
    Level 38  
    Xkubolowski wrote:
    Gdy był w drugim serwisie prywatnym gościu stwierdził że jest to nieopłacalne bo telefon się sam z powrotem zablokuje i poinformuje właścicela o lokalizcji.
    Troche mi to brzmi jakby ten gościu się CSI naoglądał.

Takie rzeczy sie akurat zdarzaja, ale w Xiaomi a nie Huawei i dotycza konta Xiaomi a nie blokady FRP. Skoro telefon jest znaleziony to pozostaje ewentualnie kwestia blokady IMEI czy zgloszenia tego na policji wiec pomimo tego, ze z wlascicielem skontaktowac ci sie nie udalo, to przy ewentualnej kontroli mozesz miec pewne nieprzyjemnosci jesli bedziesz z tego urzadzenia korzystac.

Szukaj serwisu ktory korzysta z EFT, DC-Phoenixa itp. P20 Pro z nowszymi wersjami softu trzeba zanizac bo metoda z testpointem juz nie dziala.

Alternatywnie, mozesz kupic kod FRP i odblokowac to poprzez fastboota. Na allegro jest kilka ofert, jakis czas temu to jeszcze dzialalo i w budzecie sie tez miesci. Zapytaj tylko wpierw czy usluga wciaz jest dostepna bo u swojego dostawcy widze, ze w tej chwili brak.
    Xkubolowski
    Level 5  
    Kupiłem od kolegi klucz. Telefon się świetnie sprawuje.