Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwi±zano] C360 3p odpala za którym¶ razem

13 Maj 2020 18:59 342 9
  • Poziom 3  
    Witam przychodzę z problemem.Mam ci±gnik C 360 3P i jak chcę go odpalić to gasn± kontrolki i nie pali.Ale jak będę to powtarzał cały czas to w końcu za którym¶ razem zapali
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy¶le dzi¶ i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 3  
    Akumulator był wyci±gany na zimę i wszystko czyszczone.Na zwarcie normalnie pali czyli raczej stacyjka.Da się jako¶ sprawdzić czy kupic now±
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Xkonek napisał:
    Na zwarcie normalnie pali czyli raczej stacyjka.

SprawdĽ elektromagnes rozrusznika , podaj±c kablem z przewodu pr±dowego, na ten mały wkręt (¶rubkę), lub konektor.
    PóĽniej, zacznij po kolei "czepiać" się wszystkiego przed wł±cznikiem elektromagnetycznym .
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Xkonek napisał:
    Akumulator był wyci±gany na zimę i wszystko czyszczone.Na zwarcie normalnie pali czyli raczej stacyjka.Da się jako¶ sprawdzić czy kupic now±

Nowa.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    hevet2 napisał:
    Nowa.

Obja¶nij proszę, sk±d taka pewno¶ć, że stacyjka?
  • Poziom 3  
    No może być stacyjka ale jak za którym¶ razem złapie to pali cały czas wiec sam nie wiem
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    anchilos napisał:
    Obja¶nij proszę, sk±d taka pewno¶ć, że stacyjka?

Skoro gasn± kontrolki to co albo akumulatory (niby nie) albo klemy (niby nie) to co cuda niewidy kable przestaj± przewodzić? Może elektromagnes (kto Cię tak uczył szkoła, która?)
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    hevet2 napisał:
    (kto Cię tak uczył szkoła, która?)

Może powstrzymajmy się z inwektywami.
    Nikt mnie nie uczył, sam się uczyłem.
    Szkoła na pewno lepsza niż Twoja (PW).

Pozdrawiam.
  • Poziom 3  
    Kabel nie sytkal dobrze ze stacyjki