Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problemik z ładowaniem baterii lenovo t430s

13 Maj 2020 19:37 270 14
  • Poziom 5  
    Wyskakuje mi taki komunikat w moim lenovo t430s. Komunikat wygląda tak jak w załączniku. Czemu tak się dzieje? Dodatkowo nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale nie mogę zrobić aktualizacji przez windows update. Mam tam komunikat: Na twoim urządzeniu brakuje ważnych poprawek związanych z zabezpieczeniami i jakością.
  • Poziom 43  
    Bateria jest oryginał w nim?
  • Poziom 5  
    Baterie dokupiłem osobno, tutaj daje zdjęcie Problemik z ładowaniem baterii lenovo t430s
  • Poziom 5  
    Podczas instalacji takie cuś Problemik z ładowaniem baterii lenovo t430s
  • Poziom 43  
    A bateria jest wpięta czy dalej leży na stole?
  • Poziom 5  
    Nie no jak to robiłem to była wpięta :D
  • Poziom 43  
    Tam pisze ze nie nie ma baterii wymagającej zmiany oprogramowania. A ładuje tą baterie czy nie?
  • Poziom 5  
    Jak nakieruje na ikonke baterii to jest napisane tryb zasilania (podłączone), ale nie ładuje
  • Poziom 28  
    Witam. Znam prawdopodobnie przyczynę nie ładowania baterii.
    Nie wiem jak jest w laptopach z literką "s", ale w przypadku baterii do t420 i t430 oraz x220 i x230 sytuacja wygląda następująco: baterie od t420 nie ładują się w t430, ale na odwrót ładują się, baterie od x220 nie ładują się w x230, ale na odwrót ładują się. Baterie wyglądają z zewnątrz identycznie, ale nie są takie same. Baterie do t430 i x230 mają w elektronice dodatkowy chip identyfikacyjny. Baterie z FRU p/n zaczynające się od 45N to baterie od t430/x230. Baterie z FRU p/n zaczynające się od 42T to baterie od t420/x220.
  • Poziom 5  
    A da się coś z tym zrobić? Czy muszę inną baterię kupić?
  • Poziom 43  
    Kiedy ją kupiłeś może da się wymienić?
  • Poziom 5  
    Kupiłem za 65 zł na olx ale wymieniać to nie będę bo to raczej moja wina że się nie doedukowałem xd