Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proteco Q60S + odbiornik radiowy PST 433FN - podłączenie

14 Maj 2020 21:48 129 3
  • Poziom 11  
    Witam.

Postanowiłem zakupić nowy silnik Proteco Mover 8 (poprzedni dokonał żywota) .
    Zakupiłem cały komplet razem z centralą sterującą Q60S/R - niestety bez oryginalnego radia.

W komplecie był dwukanałowy odbiornik radiowy PST 433FN razem z pilotami czterokanałowymi.

I prawdę mówiąc nie wiem jak ruszyć temat żeby od razu czegoś nie zepsuć/spalić .
    Jeśli ktoś mógłby rzucić okiem na zdjęcia i podpowiedzieć gdzie co i jak podpiąć.

Sterowanie silnikiem i krańcówkami mam (chyba ) ogarnięte - ustawione na silnik z lewej strony bramy (od wewnątrz).
    Do podłączenia zostały fotokomórki i te nieszczęsne radio.
    Silnik jeszcze nie jest zamontowany przy bramie - będę się tym zajmował w weekend - potrzebuję tylko pomocy z tym radiem i pilotami.

Poniżej zdjęcia i instrukcje - proszę Was o pomoc.

Proteco Q60S + odbiornik radiowy PST 433FN - podłączenie Proteco Q60S + odbiornik radiowy PST 433FN - podłączenie Proteco Q60S + odbiornik radiowy PST 433FN - podłączenie Proteco Q60S + odbiornik radiowy PST 433FN - podłączenie Proteco Q60S + odbiornik radiowy PST 433FN - podłączenie
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    specjalista -automatyka bramowa
    Radio: 3,4 do 1,8 centrali, zasilanie : 5,6 do 8,10 centrali (w tej kolejności). Do 8 sztywny drut o dł.16,5 cm lub koncentryk anteny zewnętrznej - 7 ekran, 8 środek kabla.
    Jeśli przewidujesz otwarcie częściowe (furtka): 1,2 radia do 7,9 centrali

Fotki
    TX (nadawcza): (+) zasilana do 9 centrali, (-) zasilania do 10 centrali
    RX (odbiorcza): (+) zasilana do 8 centrali, (-) zasilania do 10 centrali, styki NC (zamknięte przy niezasłoniętych): do 3 i 8 centrali.

Zworki: 2-8, 4-8,
  • Poziom 11  
    Dzięki za podpowiedź. Jutro się zabieram.
    Zastanawia mnie tylko ta ostatnia zworka 4-8.
    W instrukcji niby jest że przy fotokomórkach nieużywanych przy otwieraniu ma być zworka 3-9.

Ale jeśli mówisz że 4-8 to spróbuję na 4-8.