Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControlSterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens SR64E002EU/01 - Mycie trwa bez końca, nie można zmienić programu

15 Maj 2020 18:36 195 3
  • Poziom 6  
    Witam wszystkich forumowiczów,
    Mam problem ze zmywarką Siemens, nie pobierała wody po wymianie triaka przez elektronika pobiera, ale uruchamia się tylko jeden program. Kieliszki 45 stopni mycie trwało 2,5 godziny i zrobiłem reset 3 sek. wypuściła wodę. Programy inne nie działają, nie mogę nic zmienić. Dowiedziałem się, że pomóc może twardy reset zmywarki, może ktoś dysponuje taką informacją do tego modelu z góry dziękuję.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • SterControlSterControl
  • Poziom 6  
    Siemens SR64E002EU/01 - Mycie trwa bez końca, nie można zmienić programu
    Witam. Dodałem jeszcze zdjęcie panela.Po krótkiej zabawie, panelem trzymając program<> oba przyciski i reset po prawej, zmywarka wchodzi w tryb serwisowy, mogę przyciskami od programu zmieniać zapalanie diody nad programami, ale co dalej nie wiem co, proszę o pomoc.
    Podaję ewentualnie swój email w razie wysyłania większych plików wpustu(malpa)gmail.com
  • SterControlSterControl
  • Poziom 6  
    Super , gdyby ktoś chciał się podzielić wiedzą jak zrobić reset tej zmywarki -aby kolejna nie trafiła na złom.
  • Poziom 6  
    Witam.
    Kolejny dzień walki ze zmywarką , naciskam jednocześnie dwa przyciski <> od programów i przycisk reset, pali się dioda nad programem płukania, a nad programem kieliszków pulsuje. Naciskając jeden raz przycisk reset, pulsują obie diody tych programów. Naciskając jeszcze raz przycisk reset zapalają się wszystkie diody na panelu. Zamykając drzwi zmywarka uruchamia mycie na kilka minut i przestaje, pulsują wtedy dwie diody nad programami kieliszków i płukania i dioda end i kranik i nic się dalej nie dzieje. Co mam dalej zrobić, aby dokończyć ten reset, proszę o pomoc.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003