Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Infiniti QX70 - Nie działają szyby,kierunkowskazy itd...

15 Maj 2020 18:56 105 2
  • Poziom 16  
    Witam, mam problem z Infiniti QX70 2015rok. Rozładował się akumulator,już swoje przeżył i nabyłem nowy. Po włożeniu nowego akumulatora nie działają mi kierunkowskazy,szyby,oświetlenie wnętrza,tylna wycieraczka i z pilota działa tylko otwieranie,zamknąć już nie można, wewnątrz auta też z guzika działa tylko otwieranie. Błędy jakie były to tylko dotyczyły słabego akumulatora. Wszystkie dało się skasować ale z elektryką dalej ten sam problem. Po stronie kierowcy i pod maską wszystkie bezpieczniki ok... Miał ktoś może podobny przypadek?? pozdrawiam...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    Teraz jeszcze zaważyłem że nie działa nawet szyberdach ale jak przytrzymam na pilocie otwieranie to szyber się otwiera a jak przytrzymam zamykanie to się zamyka, szyby niestety nie. I auta z pilota też nie można zamknąć. Ale skoro szyber się zamyka to znaczy że sygnał widzi z pilota... Jest taka opcja że BCM jest uszkodzony??
  • Poziom 16  
    Temat można zamknąć. Okazał się trochę zalany BCM. Po wyczyszczeniu i poprawieniu lutów na procesorze wszystko ożyło...