Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie zastosowanie w maszynie do szycia Łucznik 884 ma ta sprężyna?

Gwozdziu944 15 May 2020 23:20 513 6
    Gwozdziu944
    Level 6  
    Witam. Rozbierałem maszynę do szycia Łucznik 884 i po rozkręceniu dolnej czarnej pokrywy wypadła mi ze środka sprężyna. Nie znalazłem nigdzie dla niej miejsca. Maszyna szyje dobrze. Jedyne co to przy obszywaniu dziurek w pozycji nr3 maszyna nie szyje wstecz, muszę ręcznie docisnąć przycisk szycia do tyłu.
    Było kilka tematów z prośbą o instrukcję remontowo-serwisową ale nigdzie nie podano linku do takiej instrukcji, a samemu nie udało mi się znaleźć.
    Jakie zastosowanie w maszynie do szycia Łucznik 884 ma ta sprężyna?

Jeśli źle trafiłem z działem to przepraszam i proszę o przeniesienie.
    Gwozdziu944
    Level 6  
    Nikt nie posiada odpowiedniej wiedzy?
  • Helpful post
    MDD
    Level 29  
    Wiedza to może jest lecz czasowo nie mam możliwości zamieszczania zdjęć. bez niego trudno wytłumaczyć. Chyba że na telefon nr. jak coś to na PW. Owija ona dźwignie ws-pól pracującą z pokrętłem długości ściegu + dziurki.
    Gwozdziu944
    Level 6  
    Dziękuję bardzo za pomoc! Ta sprężyna to jest nr 27 na 30 stronie nie? Jeszcze techniczne pytanko odnośnie tej instrukcji. Np na tej 30 stronie jest ramka i z góry napisane 300 a w środku ramki są inne liczby. Co to oznacza i jak to czytać? Są to części jednego elementu lub zestawu naprawczego jaki (było?) można kupić?
    tadkli9743
    Level 24  
    Witaj.

Celowo nie napisałem Ci, że jest to DTR bo jest to bardzo dobrze rozpisana lista części z numeracją w zależności od modelu -typu.
    Potrzebowałem napinacz nici górnej do mojej maszyny to bez problemu dostałem w sklepie w Radomiu, myślę, że gdybym potrzebował jak w twoim przypadku sprężynę to bym się posłużył numerem z tej listy,

Pozdrawiam
    Gwozdziu944
    Level 6  
    Instrukcja jest, kontakt do ludzi z wiedzą jest, myślę że temat do zamknięcia ;)