Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura sterująca Arturia MiniLab MK2 pamięć użytkownika.

16 Maj 2020 00:09 186 2
  • Poziom 3  
    Witam, jak w złym dziale to przepraszam. Pisałam w innym wątku o kontrolerze midi, ale wpadła mi do głowy jedna myśl i nie wiem czy słuszna. We wtyczce Synth1 jest ponad 50 knobów a są klawiatury sterujące, które mają 16 nieskończonych knobów tzw. enkoderów i 8 ustawień użytkownika. Czy mogę zaporgramować sobie część knobów na 1 ustawieniu, część na 2, część na 3 itd. i poprostu w zależności jakie będę chciała parametry zmienić na takie ustawienia zmieniać. Np. na 1 zrobiłabym sobie OSC i LFO bo wychodzi 16 gałek, 2 Amplifier i Filter itd. i bym ustawiła OSC,LFO przestawiła się na 2 ustawienie by AMP,Filter ustawić, potem ew. cofnęła się na 1 by zmienić w cos OSC/LFO itd. Z góry dziękuję za odpowiedź. Jeśli tak mogę kupię używaną Arturię minilab MK 2.
  • Poziom 3  
    Zadzwoniłam do jakiegoś gościa, który sprzedawał i powiedział mi, że tak można, tak więc zakupiłam tą Arturię. Tematu nie zamykam, gdyby ktoś inny miał jakieś pytania o pomoc.
  • Poziom 3  
    Proszę o pomoc. Używam synth1 i chciałabym zapisać sobie wszystkie knoby z VST w 8 ustawieniach na zasadzie wcisne w klawiaturze shift + pad1 mam OSC,LFO wcisne shift + pad2 mam amplifier/filter itd. Jak to zrobić? Próbowałam i wychodzi tak, że ustawiam na 1 ustawieniu użytkownika by np 1 programowalny knob odpowiadał za detuned, przełączam się na shift+pad2 i ustawiam by 1 knob odpowiadał za np. A w filtrze, następnie cofam na 1 ustawienie i 1 knob odpowiada za A jakby to ustawienie, że ma być detuned się usunęło. Myślałam, że skoro klawiatura ma 8 pamięci użytkownika po 14 gałek to wychodzi 112 i da się zaprogramować 50 gałek z VST. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.