Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] e-deklaracje - e-deklaracje przeniesienie danych

16 Maj 2020 10:42 105 4
  • Poziom 3  
    Dzień dobry. Padła mi grafika w laptopie i próbuje przenieść e-deklaracje na PC. Podłączyłem dysk z laptopa skopiowałem dane, ale nie mogę odszukać pliku .dat :/ ścieżka jest inna niż w XP i nie potrafię jej odszukać. Bardzo proszę o pomoc.
    Czytałem tutaj o tym pliku dat
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3323570.html
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od komputerów
    Raczej duzo sie nie zmienilo.

Sprawdz w: c:\Users\twoja_nazwa_użytkownika\Dane aplikacji czy masz tam katalog e-Deklaracje*
  • Poziom 3  
    Niestety nie :(
    mam tak:
    C>użytkownicy>nazwa_użytownika> ukryty folder appData a w nim nic o nazwie e-deklaracje (są tam katalogi Local, locacGoogle localLOW i Roaming)
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Na stronie programu jest instrukcja, ale autor chyba nie do konca wiedzial co pisze...
    "lub w przypadku Windows Vista, 7, 8, 10 w: \Documentsand Settings\<nazwa_użytkownika>\Roaming\", nie jest to poprawna sciezka!

Plik powinien byc w:
    C:\Users\nazwa_uzytkownika\AppData\Roaming\e-Deklaracje*\

Do tego:
    Cytat:
    Dodatkowo a plikacja podczas uruchamiania (podczas pierwszego uruchomienia w danym dniu) wykonuje kopię pliku setting2011.dat do podkatalogu Kopie. Pliki kopii mają nazwę settings2011_rokmiesiącdzień_godzinaminutasekunda.dat. Aplikacja ogranicza liczbę plików do 30.
  • Poziom 3  
    Jest faktycznie, przeoczyłem to :(
    Dzięki za pomoc!