Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Laptop Dell, ekran dotykowy, problem z matrycą

16 Maj 2020 15:05 213 2
  • Poziom 5  
    Po uruchomieniu laptopa Dell Lattitude E7440 widoczna jest pionowa linia która momentami przybiera podczas ponownego uruchamiania kolor różowy i zanika , prawdopodobnie problem wynika z taśmy doprowadzającej sygnał do matrycy . Delikatne stukniecie powoduje że pionowa linia koloru różowego zanika całkowicie jednak jak się dobrze przyjrzeć cały czas widoczna jest linia pionowo szerokości około 1 pixela w lewej części monitor w odległości około 13 cm od lewej krawędzi.
    Pojawiły się tez dziwne pionowe niekształtne paski też związane z matrycą tak jakby zacieki , które są uwypuklone. Laptop nie został zalany wodą, odesłałem do firmy po 20 dniach stwierdzili ze otrzymali zalany i nie działający laptop. czy ktoś jest w stanie mi wjakiś sposob pomóc ? czy to wadliwa matryca ? co to może być

kontakt 505 869 632
    sklep chce mnie orżnąć

Przez 2 tygodnie zwodzili , odbierali telefon i kazali czekac na odpowiedzitp . odpowiedz po 20 dniach ze do nich dotarł zalany i nie działający
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
    Najwidoczniej taśma uszkodzona bądź jest w którymś miejscu przełamania i obraz zanika ta kreska w któryś punkcie można poszukać pekniecie albo lepiej nowe tasma
  • Poziom 5  
    nie rozwiązałem